Overmax Quattor 10+

Wie ktoś może jak używać recovery mode w tym tablecie bez klawiszy głośności? I jak zainstalować np. Androida 6.0?

sam sobie nie zaktualizujesz do nowszego androida jeśli producent tego modelu smartfona/tableta nie wspiera.

@gosciuW7 Kolega o custom romach nie słyszał? :slight_smile:

@pionner
słyszało się ale wtedy miałem inny smartfon, nie każdy model miał 1Gb ram.
Teraz lepszego tego mi szkoda uśmiercić (przez brak umiejętności) lub zamulić bardziej (bo wymagania ź każdą wersją dalej rosno).
Lepiej akceptować to co nam producent daje ew. zmieniać launchery.

No to jak istnieje customrom na ten słaby sprzęt to go poprowadz przez odpowiednie kroki.

Moze by ktos pomógł, dał linka do Androida? Mam telefon który ma 720mb ram (samsung galaxy trend plus) i zainstalowałem na nim 6.0.1 i chodzi bardzo dobrze, dużo lepiej niż fabryczny 4.2.2

takie cos znalazlem w gogl po ang i trzeba konto

www.needrom.com/category/samsung/

ogolne


pierwszy z brzegu poradnik
www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2014/03/wszystko-co-trzeba-wiedziec-o-custom-rom-ach.aspx

[details=smartfon samsung galaxy trend plus][quote=“Patusiek_kek, post:5, topic:527577, full:true”]
Moze by ktos pomógł, dał linka do Androida? Mam telefon który ma 720mb ram (samsung galaxy trend plus) i zainstalowałem na nim 6.0.1 i chodzi bardzo dobrze, dużo lepiej niż fabryczny 4.2.2
[/quote]

:arrow_down:


W opisie filmiku są linki.

forum.xda-developers.com/s7582/development/rom-cm13-0-galaxy-s-duos-2-trend-plus-t3307986[/details]


[details=tablet Overmax Quattor 10+][quote=“Patusiek_kek, post:1, topic:527577, full:true”]
Wie ktoś może jak używać recovery mode w tym tablecie bez klawiszy głośności? I jak zainstalować np. Androida 6.0?
[/quote]

:arrow_down:

Jak dla mnie to by trzeba było wtedy użyć komputera.[/details]

@gosciuW7 jak custom ROMy to tylko z XDA :wink:

https://www.xda-developers.com/

do romu potrzeba karty sd jak czytam, mały szczegół, który nie umożliwia mi dalej.