Overmax Quattor 10+

(Patusiek_kek) #1

Wie ktoś może jak używać recovery mode w tym tablecie bez klawiszy głośności? I jak zainstalować np. Androida 6.0?

(gosciuW7) #2

sam sobie nie zaktualizujesz do nowszego androida jeśli producent tego modelu smartfona/tableta nie wspiera.

(pionner) #3

@gosciuW7 Kolega o custom romach nie słyszał? :slight_smile:

(gosciuW7) #4

@pionner
słyszało się ale wtedy miałem inny smartfon, nie każdy model miał 1Gb ram.
Teraz lepszego tego mi szkoda uśmiercić (przez brak umiejętności) lub zamulić bardziej (bo wymagania ź każdą wersją dalej rosno).
Lepiej akceptować to co nam producent daje ew. zmieniać launchery.

No to jak istnieje customrom na ten słaby sprzęt to go poprowadz przez odpowiednie kroki.

(Patusiek_kek) #5

Moze by ktos pomógł, dał linka do Androida? Mam telefon który ma 720mb ram (samsung galaxy trend plus) i zainstalowałem na nim 6.0.1 i chodzi bardzo dobrze, dużo lepiej niż fabryczny 4.2.2

(gosciuW7) #6

takie cos znalazlem w gogl po ang i trzeba konto

www.needrom.com/category/samsung/

ogolne

pierwszy z brzegu poradnik

[details=smartfon samsung galaxy trend plus][quote=“Patusiek_kek, post:5, topic:527577, full:true”]
Moze by ktos pomógł, dał linka do Androida? Mam telefon który ma 720mb ram (samsung galaxy trend plus) i zainstalowałem na nim 6.0.1 i chodzi bardzo dobrze, dużo lepiej niż fabryczny 4.2.2
[/quote]

:arrow_down:

W opisie filmiku są linki.

forum.xda-developers.com/s7582/development/rom-cm13-0-galaxy-s-duos-2-trend-plus-t3307986[/details]

[details=tablet Overmax Quattor 10+][quote=“Patusiek_kek, post:1, topic:527577, full:true”]
Wie ktoś może jak używać recovery mode w tym tablecie bez klawiszy głośności? I jak zainstalować np. Androida 6.0?
[/quote]

:arrow_down:

Jak dla mnie to by trzeba było wtedy użyć komputera.[/details]

(pionner) #9

@gosciuW7 jak custom ROMy to tylko z XDA :wink:

https://www.xda-developers.com/

(gosciuW7) #10

do romu potrzeba karty sd jak czytam, mały szczegół, który nie umożliwia mi dalej.