Overmax Vertis 4501 czy 4011?


(Bambo1296) #1

Cześć!

 

Który telefon wybrać pod kątem wydajności i jakości? Który ma bardziej przejrzysty ekran? Overmax Vertis 450 czy 4011? 4501 ma większy ekran, ale czy jest wydajny również tak samo jak 4011?


(Odyniec_Stary) #2

Żaden. To są chińskie wytwory, udające polskich producentów. Kontrola jakości u nich nie istnieje, a serwis to żart. Na papierze może wyglądają dobrze.

 

Podaj budżet na telefon, to się wybierze coś lepszego. 


(A Nowakowski 69) #3

Lepsze parametry ma 4011, ale ma trochę słabszą baterie. Ja tam mam tablet z Overmax i jestem zadowolony także moim zdanie ze spokojem możesz kupować


(Odyniec_Stary) #4

A jak nie będzie zadowolony, to gwarantujesz zwrot pieniędzy? Z tego typu wytworami jest jak z ruletką - czasem ktoś wygrywa i jest zadowolony, ale większość przegrywa. W tym przypadku przegrana oznacza konieczność użerania się z serwisem. A ten często przedłuża maksymalnie cały proces, z racji braku dostępności cześć na miejscu (wysyłka z Chin), oraz podejścia do klienta.  

Powszechną praktyką jest odsyłanie wciąż niesprawnego urządzenia i udawanie głupka. Lub też wysyłka zupełnie innego urządzenia (również niesprawnego) i wmawianie klientowi, że jest to jego urządzenie :slight_smile: