Overmax Vertis 4501 czy 4011?

Cześć!

 

Który telefon wybrać pod kątem wydajności i jakości? Który ma bardziej przejrzysty ekran? Overmax Vertis 450 czy 4011? 4501 ma większy ekran, ale czy jest wydajny również tak samo jak 4011?

Żaden. To są chińskie wytwory, udające polskich producentów. Kontrola jakości u nich nie istnieje, a serwis to żart. Na papierze może wyglądają dobrze.

 

Podaj budżet na telefon, to się wybierze coś lepszego. 

Lepsze parametry ma 4011, ale ma trochę słabszą baterie. Ja tam mam tablet z Overmax i jestem zadowolony także moim zdanie ze spokojem możesz kupować

A jak nie będzie zadowolony, to gwarantujesz zwrot pieniędzy? Z tego typu wytworami jest jak z ruletką - czasem ktoś wygrywa i jest zadowolony, ale większość przegrywa. W tym przypadku przegrana oznacza konieczność użerania się z serwisem. A ten często przedłuża maksymalnie cały proces, z racji braku dostępności cześć na miejscu (wysyłka z Chin), oraz podejścia do klienta.  

Powszechną praktyką jest odsyłanie wciąż niesprawnego urządzenia i udawanie głupka. Lub też wysyłka zupełnie innego urządzenia (również niesprawnego) i wmawianie klientowi, że jest to jego urządzenie :slight_smile: