OVH - jak wygląda zapłata za wirtualny serwer?

Cześć.

Chcę kupić wirtualny serwer na ovh.pl. Myślę o pakiecie Personal, bo w zupełności wystarczy. Kosztuje on 9.75zł(brutto) miesięcznie, jednak w finalnym kroku, pokazuje mi się mój rachunek na którym jest kwota ok. 116zł. Domyślam się, że jest to cena za cały rok uzytkowania serwera, jednak, myślałem, że będę płacił 9.75zł miesięcznie(tak “na raty”) i właśnie nie wiem, jak to jest z tymi opłatami za serwer?

W czasie zamówienia określasz co ile chcesz się rozliczać :wink:

No właśnie próbowałem zamówić serwer, wraz z domeną, jednak, kiedy przychodzi wszystko potwierdzić, kiedy jest już podsumowanie, i wyraźne jest napisane ile mam zapłacić, nie mogę nic roździelać, przedtem także, w poprzednich krokach miałem tylko wybierać usługi które chcę kupić.

@Edit:

Chyba że to robi się po zamówieniu. Ale jeśli nie, a ja zamówię serwer, to co w takim wypadku?

po to jest dział pomoc żeby tam pisać i dopytywać się o szczegóły https://www.ovh.pl/pomoc/

Anthei, napisałem tam już tam, wcześniej - zanim jeszcze założyłem ten temat na forum. Problem w tym, że na odpowiedź czekam 3dni i nic.