OVH Oszukuje?

Od mniej więcej grudnia nawiedzają mnie problemy z stroną www od 6 000 do 30 000 błędów dziennie.
Związane z funkcją opcache Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive
Korzystam z prostego forum SMF (Simple Machines Forum)

2822:		// Invalidate the opcode cache
2823:		if (function_exists('opcache_invalidate'))
==>2824:	    	opcache_invalidate($cachedir . '/data_' . $key . '.php', true);

Zgłosiłem problem w grudniu i stwierdzili, że nic nie zmieniali. I faktycznie błędy znikły…
Od stycznia lub wcześniej problemu znowu mnie atakują… Suport zachowuje się jak banda która ma udawać żeś idiota jest. Odsyłają do zupełnie nie powiązanych rzeczy… Nawet zadzwonił do mnie gość co się na niczym nie znał i opierając się na zdaniu „ITI” stwierdził, że nic się nie da zrobić.

Poprosiłem o pisemne wyjaśnienie jakie kroki podjęto w celu usunięcia usterki oraz pisemne stanowisko firmy aby mieć jakiś dowód. Do tej pory nie otrzymałem, zaś dyskusja na „wsparciu” dalej wrze. Stworzyłem nowe czyste forum beż żadnych modyfikacji na odrębnej bazie danych aby udowodnić, że problem jest tylko i wyłącznie po ich stronie. I rzeczywiście problem dalej występuje.

Dalej utworzyłem prywatny serwer www aby sprawdzić forum i tak problemu brak, dopiero po ręcznym ustawieniu restrykcji problem się pojawia w identycznej formie jak na ovh. Dalej zbyli temat i każą dodać parametry w ovhconfig które gdzieś w logach znaleźli, że kiedyś (dla testów skryptu) dodałem a które nie działają bo ich interpreter i tak ich nie akceptuje…

Mówię ciągle, że to wina "opcache.restrict_api /home/ovh/fpm7.4/opcache-status.php /home/ovh/fpm7.4/opcache-status.php" gdzie wartość domyślna była ""

Uparcie twierdzą, że nic się nie zmieniło a moje forum nagle i w czystej formie przestaje działać…

Moje nerwy się kończą więc chciałbym spytać jaki hosting polecacie w dobrej cenie rocznej. Gdzie i jak dobrze zareklamować moją usługę w ovh aby zwrócili pieniądze czy od razu lecieć do rzecznika widząc jak porządną obsługę mają?

No niestety OVH jest tanie ale support nie istnieje w praktyce jak sam zresztą widzisz.
Jeśli chodzi o dobry kontakt z adminem, przyjazny model płatności i bardzo szeroką konfigurowalność, polecam vipserv.org - wykorzystuję zarówno na repozytoria kodu do swoich projektów jak i hostuję tam kilka różnych stron. Nigdy nie miałem z nimi problemu. Ale cenowo jest przeciętnie w porównaniu z innymi hostingami.

Niestety nie interesuje mnie opcja z ograniczonym transferem bo w takowym wypadku równie dobrze mógłbym sobie na swojej maszynie postawić, wydajniejszy serwer. Zastanawiam się na VPS dobrym ewentualnie bo mam też dwie aplikacje na vps jeszcze.

Nazwa i home mają fajne ale widzę ceny po przedłużeniu lubią wywindować konkretnie może hitme? Tylko ciągle zmieniają nazwy z tego co widzę kiedyś mieli tego mint coś tam :smiley:

Czekaj, to czemu nie vps z ovh? Bo teraz masz współdzielony skoro nie masz dostępu do ustawień php?

w dobrej cenie masz vps mikr.us, jest to bardziej vps dla pasjonatów, ale support jest świetny :slight_smile: tez nie powiedzialeś jakich parametrów potrzebujesz do normalnej obslugi

Wydaje mi się, że 1 wydajniejszy rdzeń lub dwa wystarczą + 4-6GB ram przestrzeń około 200 GB SSD wystarczy nawet pewnie 100GB. Łącze wydajne minimum 500Mb/s. (mowa o VPS)

hindus
Naprawdę oczekujesz, że zostanę z ovh po takiej akcji? Teraz będę starał się wysłać gdzieś wyżej skargę na ten badziewny support oraz reklamować usługę.

Myślę nad Windows serwer VPS 100 GB SSD - Serwer wirtualny – Host1.eu przystępna cena i bardzo dobre vps kvm zastanawia mnie jak z tą chmura jest czy to jest warte świeczki bo wychodzi taniej i wydajniej to gdzie haczyk?

Czemu na Windowsie? :thinking:

co konkretnie masz na myśli?

Nigdy żadnych problemów