Oxygen Phone Manager II

(Korbaa ) #1

Mam takowy program, nokie 6610 i kabelek com1.informacje z fona mi sie przegrywaja.moge tez wgrywac gierki i dzownki ale jak wgrac tapety????

(Piotralek) #2

:arrow: Normalnie, jak reszte :slight_smile:

:arrow: Tapety muszą być odpowiedniej wilekości :slight_smile:

(Djice) #3

ja mam 6610i i kabelek na com ale moge tylko zgrywac z komorki ale nic wgrywac używałem różnych wer.Oxygena i innych oprogramowań i nic co poradzicie??

(Bartex88) #4

Heh kwasny1983 tez mialem taki problem no ale jakos go rozwiazalem, poprostu musisz miec pelna wersje Oxygena i napewno bedzie dzialac :D, musisz miec ja zarejestrowana.

Hmm majes tak jak mowi piotralek tapety musza miec przynajmniej 128x128 to napewno Ci sie skopiuje .gif albo .jpg to zalezy od fona:D. Ja np. szukam sobie fajnego obrazka, pomniejszam w programie graficznym do danych rozmiarow i tapetka gotowa :smiley:

pozdrawiam

(Cinczyk) #5

mobile media browser jest dobry i prosty spróbuj.

(Bilu.) #6

tez nie dziala mi z IRDA i DKU-2 teraz czekam na DKU-5 wszedzie pisze ze te progr obsluguja ten kabel...

(fiesta) #7

:arrow: Bilu i Kwasny 1983

A czytaliście Regulamin forum??

Posty łamiące jego zasady kasacja :evil: :evil: :evil:

(Bilu.) #8

oxygen widzi mi 3100 bez problemu ale 6260 dalej nie...

(Bartex88) #9

Hmm tak Bilu masz racje, ale ja nie wiem czy zobaczyles jakie telefony obsluguje Twoj Oxygen, wersa 2.6 powinna obsluzyc Twoja nokie 6260, a jak nie to wejdz na http://www.nokia.pl i szukaj tam softu do tego telefonu,. W moim Oxygenie nie ma noki 6260, aby sprawdzic klikni w programie HELP>>ABOUT.

Pozdrawiam

(Bilu.) #10

ok!! zaraz spawdze!!

no i nie ma 6260... ktora wer to obsluguje??

mam modem wiec musze wiedziec co sciagac...

(Karczek) #11

to tak jka ja mam nokie 3100 i mi sie nei chce nic a nic przegrac przez kabel tyle ze mam USB

i nie umiem nei weim czemu nie weim juz sobie dałem siana z tym bo łapie szybko nerwa ........ 8)

(Bartex88) #12

Heh

Prosze o to oxygen do sciagniecia dajem go na 3dni a potem usuwam, napewno dziala na nokii 3100 bo sam mam taka, a do noki 6260 to juz chyba bedzie oxygen 2.5, Bilu pisalem na privie, ja mam kaczek kabel na COM1 i jestem z niego bardzo zadowolony, mp chyba ze ta wersja nie obsluguje USB

Oxygen

To jest program standardowy program ktory mozna sciagnac z Nokia.com, nie sprawdzalem

http://www.nokia.com/nokia/0,,41421,00.html

pozdro

(Karczek) #13

ooooooooki dizęki spróbuje .......... bo kase wydałem a nic z tego jak narazie nie mam tylko się wściekam :):):):slight_smile:

(Bartex88) #14

karczek musi zadzialac, nie ma ze boli :D:D:D:D:D :lol: :lol: :lol:

pozdro

(Karczek) #15

ehhe no musi tylko coś wcale nie chce działać to piiiii............ :twisted:

(Bartex88) #16

No tak ale zalezy jaki masz kabel, i czy w opacjach ustawiles jak program ma sie laczyc z komorka, czy com czy usb

pozdro