Oznaczanie pojedynczych tematów jako przeczytane

(pocolog) #1

Przydałaby się opcja oznaczania pojedynczych tematów jako odczytane. Obecnie nie widzę nawet możliwość oznaczania poszczególnych działów w ten sposób, a znacząco ułatwiłoby to odsiewanie tych, które mnie nie interesują.

(darek719) #2

A to poszarzenie czcionki Ci nie wystarcza?

(pocolog) #3

Co masz na myśli? Chodzi mi o usuwanie tematów z zakładki “Nowe”

(darek719) #4

Ja jak czytam, i odświeże stronę to w “nowych” już się aktualizuje i jest jeden mniej.

(myślałem ze chodzi ci o oznaczanie przeczytanych tematów w danym dziale, które odbywa się poprzez zmianę koloru czcionki, tak jak na screenie…)
image

(pocolog) #5

Po przeczytaniu/otworzeniu znika - to jasne :smiley: Tylko trzeba wszystkie otworzyć aby zniknęły, kiedy czasem już po samym temacie widzisz, że nic mądrego tam nie wskórasz to po co tracić czas na ładowanie strony?

(darek719) #6

To przeczytaj co chcesz i kliknij w prawym rogu “wyczyść”

(pocolog) #7

To też potrafię zrobić :laughing:
Ale kiedy nie przeczytam wszystkich nowych danego dnia, to następnego muszę się przebijać znowu przez te w których wiem że nic nie wymyślę :roll_eyes:

(januszek) #8

Na blaszaku to proste. Klikam w ‘Nowe’ stawiam kursor na te tematy, które mnie interesują, drugi klawisz, otwórz w nowej zakładce. Potem “Wyczyść”. Te otwarte w zakładkach też mają status wyczyszczone więc jeśli nie odpowiem to nie będą pokazywane ponownie.

(pocolog) #9

Można nawet przycisnąć rolkę myszy i też otworzy w nowej zakładce :wink: Ja to wszystko wiem, jest to jakieś ominięcie problemu przynajmniej na PC (bo na telefonie już gorzej), ale wprowadzenia czyszczenia tematów w poszczególnych kategoriach tak jak jest na głównej byłoby super ułatwieniem, a czyszczenie poszczególnych tematów to już bajka :wink:
ps.
To tylko propozycja, sugestia. Nikt nie musi na to głosować :wink: