Oznaczanie pojedynczych tematów jako przeczytane

Przydałaby się opcja oznaczania pojedynczych tematów jako odczytane. Obecnie nie widzę nawet możliwość oznaczania poszczególnych działów w ten sposób, a znacząco ułatwiłoby to odsiewanie tych, które mnie nie interesują.

A to poszarzenie czcionki Ci nie wystarcza?

Co masz na myśli? Chodzi mi o usuwanie tematów z zakładki “Nowe”

Ja jak czytam, i odświeże stronę to w “nowych” już się aktualizuje i jest jeden mniej.

(myślałem ze chodzi ci o oznaczanie przeczytanych tematów w danym dziale, które odbywa się poprzez zmianę koloru czcionki, tak jak na screenie…)
image

Po przeczytaniu/otworzeniu znika - to jasne :smiley: Tylko trzeba wszystkie otworzyć aby zniknęły, kiedy czasem już po samym temacie widzisz, że nic mądrego tam nie wskórasz to po co tracić czas na ładowanie strony?

To przeczytaj co chcesz i kliknij w prawym rogu “wyczyść”

To też potrafię zrobić :laughing:
Ale kiedy nie przeczytam wszystkich nowych danego dnia, to następnego muszę się przebijać znowu przez te w których wiem że nic nie wymyślę :roll_eyes:

1 polubienie

Na blaszaku to proste. Klikam w ‘Nowe’ stawiam kursor na te tematy, które mnie interesują, drugi klawisz, otwórz w nowej zakładce. Potem “Wyczyść”. Te otwarte w zakładkach też mają status wyczyszczone więc jeśli nie odpowiem to nie będą pokazywane ponownie.

Można nawet przycisnąć rolkę myszy i też otworzy w nowej zakładce :wink: Ja to wszystko wiem, jest to jakieś ominięcie problemu przynajmniej na PC (bo na telefonie już gorzej), ale wprowadzenia czyszczenia tematów w poszczególnych kategoriach tak jak jest na głównej byłoby super ułatwieniem, a czyszczenie poszczególnych tematów to już bajka :wink:
ps.
To tylko propozycja, sugestia. Nikt nie musi na to głosować :wink: