Oznaczanie użytkowników statystyką napisanych/rozwiązanych tematów

Jest to moim zdaniem niezbędna funkcjonalność, zdecydowanie ułatwiająca rozwiązywanie problemów, komunikację z innymi, a przede wszystkim ocenę do czyjej porady warto się zastosować w sytuacji, gdy się o temacie nie ma pojęcia. Same dopiski “ekspert” to za mało, bo takich osób jest tylko garstka, a cała reszta musi się przekrzykiwać i nieraz się spotkałem z sytuacją, gdzie durne porady przypadkowych osób były traktowane przez pytającego na poważnie i robił jakieś fikołki, zamiast to zignorować :wink:

Jestem za.
Wcześniej pamiętam, że przy awatarze użytkownika była stosowna informacja o liczbie jego postów…

Pzdr,

@anon741072 takie statystyki są dostępne po wejściu w profil użytkownika, mało podręczne ale jednak są.

dla przykładu: Acorus - 273 rozwiązań problemów.

Rozwiązań to było tysiące.

1 polubienie

Widać się nie dało zmigorwać na nowy system.

Tak wiem, niestety po migracji forum oznaczenia padły. Twoje posty zostały, ale nie są w większości oznaczone jako rozwiązanie. Można by to teraz przeglądać i oznaczać ręcznie na nowo, ale to mozolna praca i trochę pozbawiona sensu, bo wszystkim użytkownikom forum system po migracji pokazywał 0 rozwiązań. Dlatego dobrze że jest tytuł “ekspert”. A statystyki rozwiązań mozolnie będą budowane na nowo, wraz z aktywnością danych użytkowników.

O to chodzi, że mało poręczne. Nikt nie biega po profilach żeby szukać czegoś co powinno być widoczne na pierwszy rzut oka. Dawniej to się przecież dobrze sprawdzało.

2 polubienia

Forum nie ma możliwości wyciągnięcia tej informacji na wierzch (tzn. tuż przy nicku/avatarze, a nie dopiero wewnątrz profilu). Mogę zasugerować coś takiego na forum Discourse.

1 polubienie

Byłoby ekstra, bo wydaje mi się, że wyciągnięcie tej informacji to nie jest wiele grzebania w kodzie.