Oznaczenia gniazd przeprowadzonych kabli sieciowych

Witam

Pracuje w firmie ktora ma kilka oddzialow i na kazdym jest jakas siec,
powoli z kolegą z pracy zaczynamy mysłec nad renowacją szaf rackowych kabli oraz samej instalacji w pomieszczeniach… Moje pytanie brzmi czy ktoś mógłby przypomnieć jak oznaczało sie na gniazdach sieciowych dane polaczenie do szafy rackowej, pamiętam jak uczyłem się o tym w szkole oraz widziałem w jednej firmie takie rozwiązanie co ułatfiałoby każdemu informatykowi ktory zna ten schemat rozwiazanie problemów w przyszłosci jezeli by cos z siecią nawaliło

oznaczenia z tego co pamietam mialy ciag znakow ktore pisalo sie na tej kartce która jest dołączona do zestawu na gniazdku natynkowym/podtynkowym z numerem pietra numerem szafy rackowej i numerem portu w szafie rackowej, szukam w internecie i niestety nie mogę znaleść…

Mam nadzieje że ktoś przypomni mi ten schemat albo podesle link…

Pozdrawiam

https://www.google.com/search?q=Oznakowanie+punktów+abonenckich&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjSp7zyzJP6AhW2VvEDHeuGAFAQ_AUoAXoECAEQAw&biw=1920&bih=955&dpr=1#imgrc=HTB0zEEHZYRMfM&imgdii=zoNwoksp0m8mZM

Na przyszłość jak będzie ktoś szukał …

Pozdrawiam temat do zamknięcia

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.