Ożywienie TL-WR1043ND v2?

Jest jakaś szansa na naprawę samemu tego routera?

router odpowiada na tyle żeby się dało zainstalować open wrt ?

Nie widać nawiązania połączenia, chyba, że nie wiem jak spróbować inaczej.

wiktorm, podłącz komputer kablem RJ45 do routera i zresetuj go do ustawień fabrycznych przytrzymując przycisk “Reset” przez 30 sekund. Jak po resecie komputer na karcie sieciowej otrzyma adres 192.168.1.x (gdzie “x” to liczba od 2 do 254) to spróbuj otworzyć stronę 192.168.1.1 i wgrać ten firmware ftp://tplink-forum.pl/orgin_bez_boot/wr1043v2_en_3_15_31_up(130925).bin

Pozdrawiam!

Czyli mam nacisnąć reset i start jednocześnie i trzymać przez 30 sekund czy w innym czasie? Jak będę widział, że się coś zadziała ten reset - po innym mruganiu czy diody będą świecić tak samo dopóki nie wgram czegoś?

wiktorm, podłączasz router do komputera kablem RJ45 i wciskasz przycisk “Reset” i trzymasz go przez 30 sekund.

Pozdrawiam!

Teraz nie mam jak. Możesz napisać co mogę zrobić w razie czego jak to nie pomoże?

wiktorm, jedyne wyjście jest następujące: podłącz router do zasilania i do komputera. Jak komputer otrzyma adres IP routera na karcie sieciowej to wgrywasz przez przeglądarkę routerowi firmware z podanego wcześniej linku i powinien działać.

Pozdrawiam!

Jeśli hardreset nie zadziała, bez programatora jtag nic nie zrobisz.

Komputer na chwilę wykrywa router - wlaczone, trwa identyfikowanie, ale za chwilę znika

 

Router jest chyba na gwarancji. Jest możliwość, że mi przyjmą jako nieudana aktualizację firmware?

Próbować możesz, ale: 

źródło: http://www.tp-link.com.pl/download/TL-WR1043ND.html#Firmware