[P] Karta Graficzna do 500 zł

Witam!

Od pewnego czasu mam mały problem.Ponieważ moja karta graficzna jest mało wydajna w grach.I tu mam do was pytanie jaką kartę najlepiej wybrać dla mojego zestawu.

Parametry komputera:

Płyta Głowna: ASUS P5G41T-M LX

Pamięć Ram: GOOD RAM 4GB 1333Mhz

Zasilacz: Fortron FSP350-60APN 80 350w

Procesor: Pentium Dual-Core E5700 2Rdzenie 3.00Ghz.

I tu moje pytanie jaką karte graficzna polecacie w cenie do 500zł?Czy może też zainwestować w coś innego?Lub pozostać przy tym co mam a jest to PALIT GeForce GT430 1024MB DDR3?

Pozdrawiam Szymon!

Nawet jak wymienisz kartę to nadal problemem będzie procesor.

Jaki to dokładnie procesor.

Procesor to Pentium Dual-Core E5700 2Rdzenie 3.00Ghz.

Kręciłeś coś ten procesor?

Karta HD7750 (HD7770 to chyba mała przesada, chyba że zamierzasz zmieniać proca w niedalekiej przyszłości).

Kręcić nie kręciłem,ale może później… :smiley:

A jeśli chodzi o procesor to jaki najbardziej pasowałby do tego zestawy?

Dodam też że pracuje na monitorze który ma 20" tak więc rozdzielczość też nie jest duża.

Nie wiem czy jest sens wymieniać sam procesor (na przykład na Quada), lepiej posiedź ta tym kompie ile będziesz mógł i wymień platformę (płyta, procek, ram) na 1155.

Ok.A jeśli chodzi o taka platformę to w 1000zł bym się zmieścił z czymś ciekawym?

Tak, procesor i5, płyta na B75, 4GB ram (ale wtedy ta karta za 500zł byłaby trochę słaba).

A co myślisz np. o AM3+? Czy jednak lepszy jest ten 1155?

Jeśli chodzi o gry to zdecydowanie Intel (1155).

falcon89 , W takim razie wielkie dzięki za pomoc. Najprawdopodobniej dokonam zakupu nowej platformy tej którą mi podałeś :slight_smile:

Temat do zamknięcia!