P2p a forum

Mam pytanie:

Jeżeli ktoś zapyta się o konfiguracje np. eMula, Torrenta, Bearshera to wszystko jest ok i odpowiadacie na takie posty. A jeżeli ktokolwoiek zapyta się o Kazaa, to odrazu Moderator zamyka temat. Dlaczego ? Przecież to i to służy do ściągania plików (często nielegalnych), a zamykacie tylko tematy dotyczące Kazaa mówiąc że jest to LEGALNE FORUM! To coś tu jest chyba nie tak ?! :?

PS. Prosiłbym jakiegoś moderatora o odp

To tak jak w Matrixie!Zależy jaką pigułkę wybrałeś to zabaczysz jaka jest rzeczywistość na tym forum.Mnie to zawsze zadziwiało,ale jest to walka z wiatrakami ponieważ dyrekcja uważa,że my się mylimy i nic zdrożnego się nie dzieje.Widocznie oni zażyli inne pigułki niż my.Witaj w Matrixie! !!

Ponieważ Kaza Lite++ sama w sobie jest nielegalna.

Dziwi mnie jedno: że Ty jeszcze w nim uczestniczysz ?? Jako żarliwy apologetyk wiesz co to jest:

wolna, nie przymuszona wola

:? :? :? :?

Niestety mylisz się. Na forum jest wiele tematów dotyczących kazaa (wystarczy poszukać i uważnie przeczytać). I zwrócić uwagę na jeden mały szczegół:

Kazaa Media Desktop

oraz

Kazaa Lite i jej różne mutacje

to dwa programy.

Ten pierwszy jest “tolerowany” na forum, drugi zaś nie. Dlaczego?? Kazaa lite i jej podobne są nielegalną kompilacją tego pierwszego. I ot wszystko.

Kerimusie myślę że jedna z zawiłości “Matrixa” została rozwiązana 8) 8) 8)

Ta akurat tak!

Jednak przecież wiesz o co mi chodzi i tak naprawdę Corisowi.eMule i Kazaa w 99% służą do wymiany nielegalnego oprogramowania i nie powinny istnieć na tym forum.Jednak ani moje protesty ani Corisa lub innych userów,jak widać,nie pomogą więc pisząc to co napisałem w poście było li tylko konstatacją i niczym więcej! :frowning:

I czego “zasłaniasz się” Corisem ??

Z treści jego posta ewidentnie wynika że chodzi mu tylko o to, dlaczego tematy dotyczące Kaza-y są zamykame co zostało wyjaśnione. Ale Ty jak zwykle wolisz “dorabiać” ideoologię :shock: :shock: :shock:

kerimus jeżeli zabroni się ludziom pisania o p2p to 99% forum (każdego forum) upadnie!! wszyscy jak jeden mąż ssają z peer 2 peer aż miło - nie ma się co oszukiwać !!

  • Mam problem z Win XP…

  • a jest oryginał…

  • jasne, że oryginał…

:hahaha:

ludzie to przecież jest wszystko pic na wodę i fotomontaż :wink:

KaZaA czy eMule czy Torrenty to wszystko jest nielegal, ale obecnie jest na topie i długo na topie pozostanie…

Daruj sobie.

Kasacja

Moderatorzy zawsze w takich momentach dają żelazny przykład o nożu,który można wykorzystywać w różny sposób,tylko nijak to się ma do p2p!!!Ciekawe co można oprócz piracenia robić pożytecznego tymi programami.Kroić mięso czy jak?

co racja to racja…

większość :o no co ty KAŻDY ma… :PPP

Może tak odrobina szacunku :? :? :?

Na Ty to w stolycy tramwaje stają :hahaha:

Czy kupując w sklepie siekierę sprzedawczyni pyta się Ciebie czy będziesz nią rąbał drewno, czy bedziesz z nią za teściową ganiał ??

Ja o nożach to Fiesta o siekierze pisze.Wychodzi na to samo.Nóż i siekierę można dla celów pozytywnych wykorzystać jak i dla oskalpowania teściowej,więc dalej się pytam,jak pożytecznie użyć p2p???

wymieniaj się zdjęciami z wakacji z kolegami z pracy…

Niestety, Twoje teksty próbuja być śmieszne, ale nie są. :smiley:

Próbować zachowywac legalnośc “można”, ale nigdy się tego nie zwalczy.

Taki pic na wodę, atmosfera przez takie ściemnianie zagęszcza się, robi coraz gorsza.

Tekst poziomem został dobrany do wartości merytorycznej odzywki i poziomu kultury adwersarza. Nie wymagaj ode mnie tego żebym “głaskał po główce” kogoś kto w ten sposób nie traktuje.

Te forum powino nosic nazwe “KOMUNISTYCZNE FORUM DOBRE PROGRAMY” naszym hasłem jest WCISKAMY LUDZIOM SCIEME

zgadnij zwierzak kto jest naszym Towarzyszem Przewodniczącym :smiley:

PAN MODERATOR :smiley:

Po tym pytaniu widac do czego kolega uzywa tego typu programow. A jezeli nie wiesz jake sa legalne cele istnienia sieci P2P to w skrocie moge Ci wytlumaczyc ze baardzo przydaje sie do pobierania chociazby slynnego windowsa 2003 serwer, ze wzgledow ograniczenia transferu serwerow komercyjnych. Taka akcja zostala zapuszczona na bodajze http://www.windows2003.pl. Ja osobiscie wiele razy bylem zmuszony pobierac wszelakie linuxy wlasnie ze wzgledu na ograniczenia transferu. A z innej bajki sieci P2P sa szeroko wykorzystywane w sieciach akademickich do wymiany materialow naukowych i projektow, ktore niekiedy zajmuja ladnych pare giga, i najszybszym sposobem dotarcia do najwiekszej ilosci odbiorcow jest wlasnie ta droga.

Oczywiscie dla Ciebie to pewnie czarna magia. Ale wcale sie nie dziwie, bo jezeli ktos stosuje P2P jedynie do zaopatrywania sie w nowosci filmowo-growo-programowe, to nie zauwazy innego, pozytecznego, sposobu na spedzenie czasu przy komputerze.

Pozdrawiam

Uważasz, że jest to" jedynie słuszna" metoda

argumentacji - szantaż. Skądś to znam :evil:

Kto Ci dał prawo do takiego generalizowania. :twisted:

To co tu jeszcze robisz, znieważając licznych jego uczestników :evil:

To nie zgaduj-zgadula ani dział Na Luzie - takie informacje

wymieniaj na PW.

Jak rozumiem marzy Ci się zaostrzenie rygorów

moderatorskich. Tym samym postępujesz wbrew

ogólnym poglądom wielu Userów.

PS.

Nadal nie rozumiecie, że nikt nie zakłada nieregulaminowych

zamiarów jakiegokolwiek Autora postu. W razie wątpliwości

topiki są zamykane czasowo, a sprawa wyjaśniana na PW.

Nikogo z nas nie interesuje też zawartość twardego dysku

Waszych kompów.

Gdyby ktokolwiek z Moderatorów napisał posty

o treści podobnej do wielu z powyższych, zaraz

stanąłby problem braku kultury moderatorów.

Lepiej wylejcie sobie na głowę wiadro zimnej wody

i przestańci “bić pianę”.

Topic zostaje zamknięty czasowo