P2P nie działa - Kamery IP - BCS

Witam, mam pewien problem. Posiadam internet mobilny i 3 kamery IP. Jedna jest innego producenta i nie ma z nią problemu działa ok. Ale już jest problem z tymi dwoma firmy BCS. Moje połączenie idzie od routera z internetem mobilnym do --> innego routera pożnie do tego routera wchodzi kamera innego producenta, kamera BCS i inny router --> i póżniej do tego już trzeciego routera wchodzi 2 kamera BCS. Problem jest tak, że raz działa ta kamera raz ta (Z firmy BCS). Dlaczego tak się dzieje? Jak jest jeden podgląd to z drugiej nie ma. Ale jest w sieci i ma status: Online tylko nie można w nią kompletnie wejść. Wszystkie kamery są połączone przez P2P, a te 2 firmy BCS, z którymi jest problem to ten sam model. Jak zrobić aby działały? :frowning:

A każdy router ma swoją podsieci czy kolejne działają jako repeatery głównego?

Są połączone ze sobą LANem. Idą od głównego routera z internetem mobilnym

Nie wątpię, że są połączone LANem.
Pytam czy wszystkie mają adres 192.168.0.xxx czy np. 192.168.0.xxx, 192.168.1.xxx i 192.168.2.xxx?

Tak.

Ale jest to połączenie P2P przez chmurę producenta, więc podobno portów nie trzeba przekierowywać, a jest to jeszcze Internet Mobilny. :confused:

To teraz pytanie. Czy ten ostatni router musisz mieć na osobnej podklasie 192.168.2.xxx bo potrzebujesz kolejne adresy, czy nie są Ci one potrzebne i możesz przestawić go na repeater, aby tylko wzmacniał sygnał (o ile posiada taką możliwość), bo mam dziwne wrażenie, że to to.