P5B Deluxe/WiFi-AP a P5W DH DELUXE i975Wifi-AP

Jaka jest między nimi różnica?

Który się bardziej opłaca?

Tutaj macie linki:

http://www.allegro.pl/item172883764_nowy_asus_p5w_dh_deluxe_i975_wifi_ap_gwar_fvat.html

Witam

Ta płyta z allegro posiada pare bajerków więcej

Główne to:

  1. ASUS EZ-Backup

Inni dają gwarancję na dysk twardy, EZ-Backup – na dane zapisane na dysku.

Nie potrzebujesz ani sterowników, ani skomplikowanej konfiguracji – po prostu podłącz macierz RAID, a kopia zapasowa danych zostanie stworzona natychmiastowo. Jedynie przy korzystaniu z ASUS EZ-Backup™, użytkownik może użyć interfejsu SATA2 do stworzenia marcierzy RAID1 (domyślna) lub RAID0 bez potrzeby konfiguracji BIOS ani innych ustawień. EZ-Backup™ jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zabezpieczyć swoje dane znajdujące się na HDD, lecz zagmatwana konfiguracja ustawień oprogramowania przyprawia ich o ciarki. EZ-Backup™ zatroszczy się o bezpieczeństwo danych i Twoje dobre samopoczucie.

  1. Asus DH Remote

Już jest! Wygodny pilot do Twojego komputera!

Przedstawiamy Państwu DH Remote™ - wygodnego pilota do komputera PC, który pozwala na obsługę domowego komputera wprost z kanapy. Naciśnięcie odpowiedniego przycisku wyłączy/włączy komputer, zmieni jego tryb działania na uśpienie oraz zredukuje hałas towarzyszący jego pracy. Oprócz tego, rewolucyjna technologia opracowana przez inżynierów firmy ASUS pozwala na korzystanie z funkcji takich, jak telefonia internetowa (np. Skype™) czy bezprzewodowy punkt dostępu nawet, gdy komputer znajduje się w trybie uśpienia. Pilot został także wyposażony w tradycyjne funkcje dostępne w tego typu urządzeniach (m.in. zmiana głośności, pauza, przewijanie do przodu i tyłu), a dodatkowo każdy z użytkowników może dostosować zadania przypisane do przycisków zgodnie z własnymi preferencjami. Z DH Remote™ w ręce, zrobisz więcej niż Ci się wydaje!

  1. ASUS MP3-In

Zmień Twój odtwarzacz MP3 w system dźwiękowy wysokiej jakości!

Możesz wyłączyć komputer i nadal korzystać z jego głośników do odtwarzania muzyki z przenośnego odtwarzacza MP3. Zyskujesz wyższą jakość dźwięku bez potrzeby wydawania pieniędzy na zakup dodatkowego zestawu głośników.

Pozdrawiam