P8 Lite Android Marshmallow 6.0

Czytałem, że taka aktualizacja będzie miała miejsce. Może ktoś wie czy jeszcze w tym roku? Ale nie o to pytam, moje pytanie brzmi jak odbywa się aktualizacja Androida w sieci Orange? Długo się czeka? W jaki sposób to się odbywa? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Podzielcie się :) 

Sorry, czarodziejska kula jest na urlopie.

Jak wyjdzie na twoje urządzenie to i tak sieć będzie musiała długo modyfikować go swoim oprogramowaniem zanim Ci udostępni. 

Urlop w środku roku?

To było pytanie retoryczne @Piotrek2255

Ponawiam pytanie.

@asusswift https://pl.wikipedia.org/wiki/Pytanie_retoryczne

Biorąc pod uwagę, że masz telefon w Orange to przyszły rok, o ile w ogóle bo Orange słynie z nie puszczania aktualizacji. 

Słuchy też chodzą, że P8 Lite ma NIE dostać 6.0- ma go dostać tylko P8. Cofam, chodziło o P7. Sor.

Aktualizacja będzie się odbywać przez oprogramowania producenta bądź OTA- ze wskazaniem na to pierwsze. 

Widzisz? Sam się już gubisz.

Operatorzy bardzoooo zwlekają z aktualizacją androidów… Pamiętam, że czekałem ponad 1.5 roku na aktualizacje samsung S3 do kitykat od Play…

Zdecydowanie warto kupować telefony nie brandingowe, człowiek mniej się denerwuje i mniej go korci na nie oficjalną zmianę androida :slight_smile: