Paczka Brushe "RZESY"


(Balca1) #1

Witam serdecznie,

na wstepnie pragne blagac, zebyscie mnie z gory nie jechali! Zdaje sobie sprawe, ze temat byl walkowany 1000 000 razy, wiem do czego sluzy gOOgle, wiem do czego sluzy SZUKAJ na forum... Niestety albo jestem za glupi ale sam nie wiem o co juz chodzi...

Uzywam photoshopa juz od jakiegos czasu, ale na podstawowych funkcjach! Glownie skupiam sie na portrecie... Potrzebuje RZES, dokladnie paczki gdzie sa same rzesy... Teraz powinienem uslyszec gOOgle, SZUKAj itd. sam bym pewnie nie wyrobil jakbym tlumaczyc cos po raz enty.

Niestety,

photoshop+brushe+download <-- albo jestem slepy albo cos jest nie tak, przerobilem wszystkie strony z google ale nie znalazlem tego czego szukam. Czy ktos moglby pomoc ? Dac linka lub przeslac na e-mail ( balca1@o2.pl) lub napisac na GG ( 5699825 ) gdzie tego szukac z reszta juz sobie poradze.

DO ADMINA:

JESLI PRZEZ 2 DNI NIKT NIE ODPISZE TO BARDZO PROSZE O WYWALENIE WATKU. CHYBA, ZE JEST MOZLIWOSC USUNIECIA PRZEZE MNIE SAMEGO TO TAK UCZYCIE.

Z GORY DZIEKI,

balca1


(Olixxx94) #2

Wybierz :arrow:

http://redheadstock.deviantart.com/art/ ... s-60583855

http://falln-brushes.deviantart.com/art ... t-27027506

http://ro-stock.deviantart.com/art/Eyelashes-58969615


(sdar) #3

balca1 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto postaraj się od samego początku dostosować do regulaminu i zasad panujących na forum.

Jedną z takich zasad jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd).

Zastosuj się proszę do tych wymogów.


(Balca1) #4

"OLCIA" bardzo ale to bardzo Ci dziękuje.

Do Admina:

Obiecuje, że z regulaminem się zapoznam. Nie wiem czy tytuł jest teraz OK, jeżeli jeszcze nie do końca to moja prośba o zmiane wg intencji.

......

Jezeli byłby ktoś chętny do podpowiedzenia mi, jakich pędzli można jeszcze użyć przy portretach to byłbym wdzięczny. Lubie uczyć się metodą prób i błedów. Do tej pory używałem starndardowych fukcji PS. Teraz już trochę tego za mało. Gdyby komuś coś weszło go głowy to czekać na rady :slight_smile:

Pozdrawiam,

balca1