Paczka piorytetowa,czy dojdzie do mnie jutro już?

tak jak w temacie:)

pewien Pan wysłał mi paczke piorytetową dziś ok 10.40 rano.Myślę czy jutro by doszła do mnie,wysłał ją z gdańska,co myślicie czy dojdzie jutro,czy po świetach dopiero?? :cry:

No nie wiem, ja ostatnio wysyłałem też koło 10 godziny to 3 dni szła.

prawdopodobnie nie ale cuda się zdarzają obstawiam po świętach :stuck_out_tongue:

Ja kupiłem mp3 na allegro.

Facet wysłał mi wczoraj paczkę (po 12:00) i już dzisiaj listonosz zapukał do mych drzwi :slight_smile:

P.S.

Nasze miasta są oddalone od siebie około 345km

ale nie napisałeś dokąd wysłał. moim zdaniem nie dojdzie niestety.wydaje mi sie że dopiero w środę ją dostanesz

Myszków :wink:

No to około 430km :confused:

Obawiam się że dostaniesz dopiero we wtorek ale jak już pisałem

ok! pożyjemy-zobaczymy:) jak dostane to odpisze na forum kiedy jednak otrzymałem :wink:

Jak wysłał priorytetem, to na pewno dojdzie za ndrugi dzień. Ja w tym tygodniu wysłałem już 6 przesyłek i wszystkie doszły do południa następnego dnia.

też bym tak chciał :frowning:

A kurierem ile idzie paczka? Z Lublina do Knurowa? :> Zamówiłem w końcu tą karte i zasilacz :smiley:

A ja z TV Marketu maszynke zamówiłem i czekam prawie tydzień już szlak mnie trafia miało być 3 dni robicze, myslę że tak 3 dni powinno ci dojść.

nie koniecznie, ja czekam wlasnie na 3 paczki priorytetowe:

1 wysłana miesiąc temu jeszcze nie doszła… i już nie dojdzie bo się listonoszowi do łapy przykleiła

2 wysłana w piatek i jeszcze nie ma

3 wysłana wczoraj i dzisiaj nie doszła

Czekam jeszcze na pewien polecony priorytet wysłany w grudniu :smiley:

może w okresie zbliżających świąt zdarzy się cud :mrgreen: raczej nie masz co liczyć by doszło

no napisz to zobaczymy czy dobrze obstawialiśmy :mrgreen:

Nigdy nie ma takiej gwarancji. Jest to czas przewidywany i taki, w jaki przesyłka jest najczęściej dostarczana, ale nie zawsze. Ekonomiczne to 3 dni i więcej

Tak? Dziwne, bo ja na przykład dostaje taką paczkę w 2 dni. Chyba, że to zależy czy się pochodzi z miasta czy ze wsi.

Ale to zabrzmiało…

z autopsji wiem ze paczka priorytetowa idzie co najmniej 2 dni, ale na poczcie mowia ze “dojdzie jutro”… wiecie ile w tym prawdy

ok!! paczke otrzymałem dziś !!