Paczka z allegro

Witam :slight_smile: nie ma chyba innego odpowiedniego miejsca na to pytanie więc zadam je tutaj.

Otóż dziś (piątek 23.03.12r.) zamówiłem sprzęt z allegro (karta grafiki), jako przesyłka była tylko kurierska do której trzeba dokonać przelewu, więc zamówiłem, zrobiłem przelew na poczcie i tu jest pytanie ile czasu/dni będzie to szło do mnie?

Takie może dość głupie pytanie ale zawsze zamawiałem przesyłką pobraniową priorytetową ale akurat nie było takiej opcji. Proszę o pomoc, z góry dziękuje :slight_smile:

W poniedzialek odbiora przesylke czyli mozesz liczyc wtorek sroda , ze przyjdzie.U mnie tak zawsze bylo :wink:

Twój przelew będzie pewnie u sprzedającego 26-27.03, 27-28.03 wysyłka a dojdzie do Ciebie zapewne 28-29.03.

Bardziej obstawiam na to, że sprzedający pieniądze zobaczy koło końca miesiąca wiec jak nie będzie opóźnień to paczka pewnie na święta będzie u Ciebie.

Dzięki za pomoc :smiley:

Przesyłki kurierskie to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Ale kluczowa kwestia to: kiedy sprzedawca nada przesyłkę. Dopiero od tego dnia możesz zacząć spekulacje co do dostawy. Otrzymanie przelewu na konto nie jest równoznaczne z nadaniem przesyłki.

Zwykle wysyłają dnia w którym dostali wpłatę ok godziny 18.00 więc dojdzie ok 24-36h po tym czasie. Nie wiadomo jak szybko śle kasę PP, bo płatności internetowe to 10 minut.