Paczki dla pracowników

Co powinno się znaleźć w paczkach dla pracowników na swieta? Z czego byście byli zadowoleni?

3 polubienia

Ale wiadomo. Fundusz socjalny jakoś wydać trzeba. To może klasycznie bony towarowe?

Jakieś dobre alko jest dobre. Samemu żal kasy czasami wydać.

Zawsze można napisać ze to środki dezynfekujące :wink:

A jak ktoś nie pije?

Ja bym się ucieszyła np z bonu upominkowego do drogerii albo jakiegoś marketu… przed świętami byłoby akurat.
A jeśli juz chcesz sprezentować paczke ze smakołykami to niech znajdą się w niej lepszej jakosci smakołyki, takei ktorych nie kupi się na co dzień
jakaś dobra herbata
belgijska czekolada
czy dobry alkohol

Jak nie pije, to jakies ciekawsze słodycze może. U nas chyba każdy pije, a jak sie zdarza, że ktoś danego rodzaju alko nie pije (np. ja wódki), to się uznaje, że się rodzinie da i też spoko.

proxy-image

1 polubienie

Z produktami spożywczymi to ja bym ostrożnie. Sporo, w porównaniu do tego co było kiedyś, osób nie pije mocniejszych trunków (stąd popularność piw bezalkohołlowych). Popularne są też tzw przerwy od cukru. Głupio prezent oddać komuś innemu.

Będę praktyczny. Proponuję kaskę. Osobiście byłbym zadowolony też z jakiegoś gadżetu elektronicznego no ale tu trafić w gusta to nie jest łatwo no i można kupić coś co już ktoś ma albo ma dużo lepsze.

Ło panie, generalnie w firmach w których pracowałem to dostawałem paczkę z winem, kawą, znanymi cukierkami czekoladowymi, szynka konserwowa i chyba jakieś cukierki. Raczej liczy się myśl o pracownikach, chociaż i tak niestety trzeba to opodatkować i oZUSować i raczej tego nie odpiszesz jako koszty. W firmach, w których pracowałem to były Sp. z o. o., a one kombinują jak się da i nawet tu bez opodatkowania się nie obejdzie. Niestety US traktuje to jako przychód pracownika.

Jeśli jesteś z tych pracodawców lub pracujesz dla pracodawcy, który wychodzi z założenia, że zadowolony pracownik, to wydajny pracownik to powinieneś znać upodobania swoich pracowników, ale jak pisałem liczy się gest, a nie sam prezent i mówię to jako pracownik.