Pad do PC

Nie miałem jak na telefonie sprawdzić dostępności padów x360, ale nie mam powodu nie wierzyć @lordek.
W takim razie nie mam nic do dodania. Nowy xboksowy, albo jakaś uznana marka.

ps.
Kumpel ma dwa te nowe pady kupowane oddzielnie i oba trzeszczą przy mocniejszym “skręcaniu”/wykrzywianiu ich. Może to nic wielkiego, ale pokazuje że jakość spadła. To już nie jest tak pancerna konstrukcja. A może miał po prostu pecha i oba trafiły się słabsze. Poza tym klapka do baterii też jakaś licha :stuck_out_tongue_winking_eye: Aha i krzyżak jakiś wydaje się mniej precyzyjny :wink:

Z pada do XSX jestem bardzo zadowolony i jedynym minusem jest głośny krzyżak. Nie wiem co podkusiło projektanta by dać taki głośny moduł. Fakturowane analogi i tył pada poprawiają trzymanie, ale mają wadę jak to każde takie wynalazki - zbierający się brud. No i w niektórych grach wibracje zależne od tego co się dzieje. W Forzie przy dodawaniu gazu wibrują tylko triggery, a przy nierównym terenie cały pad. Fajny feature.

Mam nowego pada i nic mi nie skrzypi, a używam dość intensywnie ostatnio. Nie wiem o co chodzi z klapką. Klapka jak klapka, a i tak lepiej kupić zestaw Play and Charge. Krzyżak nigdy nie miał mieć nic wspólnego z precyzją. Działa tak jak powinien. Nie wyczuwam różnicy względem X360 poza głośnością i mniejszym skokiem.

Taniej kupić zwykłe akumulatorki z ładowarką - chociaż ładowarkę i tak już każdy pewnie jakąś ma do innych urządzeń :wink:
Z tym trzeszczeniem może być jeszcze, że pady są z kolekcjonerki od cyberpunka, więc jakieś modowane.

Wyjdzie taniej, ale zestaw P&C wytrzymuje dłużej na jednym ładowaniu to raz, dwa poziom naładowania jest poprawnie podawany, trzy nie musisz bawić się w przerzucanie akumulatorów tylko podpinasz kabel USB-C. Baterie to też częste otwieranie klapki, która może się złamać. Miałem taki zestaw do X360 i to było jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie.

Wyciągasz akumulatorki i wrzucasz na ładowarkę, a drugie z ładowarki wrzucasz do pada i grasz dalej, a te pierwsze już się ładują zamiast męczyć się z kablami, ale co kto lubi.

Ja już w dawnych latach tak robiłem z samym telefonem 2 baterie i fru :smiley:

dużo wygodniejsze rozwiązanie…


…nigdy nie byłem fanem częstego używania klapki. Jaki by pancerny pad nie był to zawsze tylko plastik i z czasem przestanie trzymać jak nowy.

Dobra panowie i panie, jak ładować tego pada z xboxa 360?

“Kablowa” wersja nie potrzebuje ładowania. Bezprzewodowa fabrycznie wymaga wymiany paluszków AA. Można jednak kupić akumulatorki i ładować kablem microUSB lub ładować poza padem w ładowarce sieciowej.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.