Pad do PS3 nie działa?!

Witam, mam nową PS3 - 2 oryginalne pady. 1 podłączam kablem do USB, miga czerwona diodka nr 1, odłączam USB, migają wszystkie 4 diodki, wskakuje diodka numer 1 i pad bezprzewodowo działa (czyli sparowałem pada). Super.

Niestety podłączam drugi pad, przez chwilkę miga na czerwono diodka nr2, po chwili ta dioda świeci na stałe na czerwono (full naładowany), odłączam go od USB ------> NIE MIGAJĄ te cztery diodki, wszystkie są ciemne i pad NIE DZIAŁA. Restart konsoli i ponowne przypisywanie numeru(parowanie) nie pomaga, pad numer 2 działa TYLKO na kablu USB, po odłączeniu go, NIE migają 4 diodki, jest ciemno i NIE działa wcale! Restart pada tym guziczkiem z tyłu też nie pomaga, kiedy ten pad jest odłączony od usb wciskam guzik/restart, podłączam kabel usb, zaczynają migać 4 diodki, naciskam na padzie przycisk PS, zaświeca się diodka numer 2 ale jak tylko odłączę od od kabla, wszystko gaśnie, pad trup :frowning: Pomocy!

A niby w czym mamy Ci pomóc? Masz uszkodzonego pada i chyba w serwisie powinieneś szukać pomocy.

Spróbuj feralny pad sparować jako pierwszy. Zresetuj ustawienia konsoli PS3 - w wersjach CECH* reset robi się poprzez przytrzymanie guzika ON/OFF/Reset na konsoli aż usłyszymy 2 piknięcia, konsola musi być w trybie stand by (nie włączona). Zresetujesz dzięki temu ustawienia video do default. Gdy włączysz ponownie system zapyta się o pada i wtedy podłącz przewodem ten feralny. Drugiego nie musisz podłączać przewodem USB aby z parować (robisz wszytko poprzez guzik PS na padzie). Jeśli nie zadziała to pad do wymiany.

3 pikniecia - diagnostic mode.

Przytrzymanie guzika PS na padzie dłużej niż 10 sekund - wyłączenie pada.

Opis dotyczy PS3 CECH w przypadku Slim powinno być podobnie.

Możesz także zrobić reset w ustawieniach konsoli (reset wszystkich ustawień systemu).

Witajcie, ja również mam problem z padem. Pad przestał działać tzn nie ładuje się, w ogóle nie świeci żadna dioda. Mam jeszcze pady movie te działają, ładują się normalnie. Pad był u kumpla i u niego działał normalnie. Pada podłączałem, resetowałem, naciskałem ps, ale to nic nie pomaga. Macie jakieś pomysły?