Pad ESPERANZA EG106 - nie działa wibracja i prawy analog

Witam,

Problem jest taki, że od miesiąca mam pada kupionego w supermarkecie nazwa jego to: ESPERANZA EG106.

Pad sam w sobie nie zły, ale ostatnio pogrywam sobie w Fife 08, GTA 3 inne gierki na pada.

Niestety w Fife nie działa silnik wibracyjny i prawa gałka (Grzybek), a natomiast w GTA 3 prawa gałka działa mi na odwrót tzn. gdy poruszam górą to mi idzie prawo lub jak w dół to w lewo czyli na odwrót :confused:

Wiem, że mój pad jest za 20zł i inne gry nie będą z nim współpracować, ale nie chce mi się wydawać kilka stówek na pada od XBOX’a 360 a one z nim będą większości działać :confused:

Czy jest jakiś sposób żeby ten pad zaczął działać dodam, że mam sterowniki zainstalowane od producenta ze stronki i sprawdzałem na kompie, że prawa gałka bez żadnego problemu działa tylko w tych grach coś nie chce ruszyć :frowning:

Jeszcze dodam, że próbowałem bawić się z programem od pada xbox’a 360 nazywał się x360ce czy jakoś tak i też na nic wklejałem do katalogu z grą (tam gdzie jest plik .exe) te pliki od niego i tez nic :frowning:

Proszę o pomoc :slight_smile:

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Nie, nic z tym nie zrobisz - płacisz za szajs MASZ SZAJS. Jedynie możesz oddawać pada na gwarancję i liczyć na zwrot dwóch dyszek bądź kolejny wadliwy egzemplarz, to jest robione z tak kijowych materiałów i w tak beznadziejnym procesie produkcyjnym, że są małe szanse na 100% działający i kompatybilny egzemplarz.

Aha czyli nic nie zrobię, ale nie jestem stratny 20zl to prawie nic i tak mam zamiar kupić konsole ps3 więc będe mieć pada doulshock 3 czy jak to się pisze.