Pad od Xbox 360 nie włącza się po dłuższym czasie nieużytkowania

Posiadam bezprzewodowego pada od Xboxa, którego używam na PC, przez dłuższy czas (ok. dwóch miesięcy) pad leżał nieużywany, dziś jak próbowałem go włączyć wszystkie cztery diody na środku świecą przez około 2 sekundy a potem gasną i pad nie działa, na następne próby włączenia pad już nie reaguje, po wyjęciu koszyczka na baterie i zamianie ich miejscami znowu ten sam schemat - pierwszy raz świecą cztery diody, a następnie już w ogóle nie działa. Z tego co się orientowałem to kilka osób również miało taki problem na różnych forach, ale nie znalazłem konkretnego rozwiązania, wykluczam raczej kwestię baterii (akumulatorki, które ładowałem dwa dni temu), próbowałem dociskać koszyczek itp., jednak bez skutku. Ktoś ma jakiś pomysł? Z góry dziękuję

Sprawdź czy akumulatory są na 100% sprawne(włóż inne baterie). Sam miałem podobny problem(pad działał ok. 2 minuty). Okazało się, że akumulatory padły.

Miałeś rację, wsadziłem dwie losowe baterie i pad normalnie się włączył, przepraszam za zawracanie głowy takimi banałami, temat do zamknięcia :slight_smile: