Pad od Xbox'a 360 do PC - wielki problem z odpowiednim wyborem

Witajcie. Sądziłem, że sama decyzja, że chciałbym kupić pada od Xbox’a 360 do użytku dla PC wystarczy mi do sfinalizowania transakcji, niestety tak nie jest. Szukają w internecie odpowiedniego pad’a z adapterem natrafiłem na informację, że są dwie wersje i któraś z nich ma poprawiony krzyżak i coś jeszcze, ale która to jest i właściwie jak one się różnią to nie wiem. Już podczas samego szukania tego sprzętu w sklepach czy porównywarkach np. ceneo ciężko jest stwierdzić, który pad jest przewodowy, bezprzewodowy i bezprzewodowy z adapterem.

 

Znalazłem bardzo ciekawą ofertę na Agito tylko nie wiem, która to jest wersja i prawdę mówiąc nie mam 100% pewności, że w środku jest adapter. Zdążyłem się domyśleć, że czerwone pudełko ma w środku adapter, lecz na fotkach pokazanych na tejże stronie są dwa różne czerwone pudełka i zacząłem się gubić, gdyż na jednym nie widać w ogóle adaptera, a sam opis produktu też nic nie mówi.

 

Czy byłby ktoś w stanie nakierować mnie, który pad do Xbox’a od Microsoftu jest najlepszy? Najważniejsze aby zawierał adapter w zestawie, gdyż mam zamiar użytkować go tylko do PC (nie mam konsoli).

Ten na Agito jest OK, jedna fotek to render, zawsze możesz wysłać zapytanie odnośnie produktu, mam identyczny i jestem zadowolony :wink: