Pad PC do 100 zł

Drodzy koledzy i koleżanki. Noszę się z zamiarem zakupu pada, co by pograć sobie wygodnie w fotelu przed monitorem podłączonym do lapka. Nie mam tutaj na myśli rozbudowanych pozycji, ani tym bardziej nowych ot PES / Fifa lub MKKE.
Wiem, że jest podział na układ pochodny od Xboxa lub PS, skłaniam się ku pierwszemu. Poza tym temat jest dla mnie terra incognita.
Nie chciałbym wydawać więcej niż 100 zł, zasadniczo im więcej zostanie w portfelu, tym lepiej. Wypatrzyłem takie coś:
https://www.sferis.pl/gamepad-krom-nxkromkhns-p514911
Czy warto kupować pada marki, która niewiele mi mówi? Czy będzie on miał braki, jeżeli tak - to jakie. Czy wybór bezprzewodowego jest dobrym posunięciem? (około 2,5 odległości).

Firma mało znana, choć ten pad na amazonie zbiera dobre opinie…

Najlepiej to wyszedłby Cię gamepad od X360, widzę że kosztuje w niektórych sklepach 99 zł, w innych max 20-30 zł ponad budżetem. Jest bezkonkurencyjny w grach piłkarskich. Wygodny, dobrze umieszczony lewy analog, dosyć ciężki i przede wszystkim jest duży.
Co do metody podłączenia, bezprzewodowe wiadomo że wygodniejsze, jeśli masz odległość 2,5m od sprzętu to szkoda ciągnąć kable po pokoju. W kablowych za to nie martwisz się że pad Ci się rozładuje w sytuacji podbramkowej w FIFA :smiley:

…dołóż te kilkadziesiąt złotych i kup bezprzewodową wersje pada Xbox 360 bezkonkurencyjny jeśli chodzi o jakość i wsparcie. Sam używam i ie zamieniłbym na nic innego (no może na Microsoft Xbox One Elite - ale tu cena zaporowa)
Ostatnią rzeczą, na której bym oszczędzał to właśnie kontroler.

Pad Microsoft Xbox 360 do stówki to używany ale będzie na gwarancji

teraz z kodem rabatowym “tech-day” masz tego pada za 149zł. Dołóż do budżetu bo to chyba najlepszy kontroler. Lepiej mi leży w dłoni niż te od 360

Wrócę do tematu. Czy zdecydowałeś się na coś? Ciekaw jestem jak ten KROM NXKROMKHNS działa (lub nie działa) :wink: