Pad Playstation 2 - nie działają wibracje

Witam,

mój problem polega na tym, że po podłączeniu pada Sony Dualshock 2 do PC za pomocą przejściówki pod USB nie działają wibracje. Wszystkie klawisze w pełni sprawnie funkcjonują, a brak wibracji trochę jednak wkurza. Z padem wszystko w porządku, bo po podłączeniu do Playstation wibracje działają.

System to Windows 7 32bit Pro.

Dzięki za pomoc. :slight_smile:

Co to za przejściówka ? jeżeli tylko kawałek kabla to raczej nie wspiera wibracji[ musiała być płytka z scalakiem i sterowniki . Do tego sprawdź ustawienia w panelu sterowania

Moja przejściówka to: ADAPTER PRZEJSCIÓWKA USB NA PS2 PSX PLAYSTATION

Niby tam napisali, że wibracje są wspierane tylko z drugiej strony przy takiej cenie też cudów nie ma co się spodziewać. Jeśli da radę problem rozwiązać, to fajnie jak nie to trudno. Płytkę ze sterownikami dali, ale nie wskakują one w ogóle. A do sprzedawcy już nie będe pisał, bo kupowałem ją w październiku tamtego roku i dopiero teraz podłączyłem.

Podłącz pada wejdź do menadżera urządzeń znajdź “kontrolery gier” i aktualizuj sterownik lub jeżeli jest zainstaluj instalatorem z płyty musisz zainstalować stery producenta [automatycznie instalują się domyślne] później pozostaje tylko sprawdzić czy wibracje są włączone w panelu sterowania i w grze jeżeli nie działają to przejściówka raczej ich nie wspiera

Sterowników z płyty nie mogę zainstalować. Wyświetla komunikat “error” bez żadnych numerków. Windows jak dałem na aktualizację coś tam poszukał po czym stwierdził, że stery są ok. Chyba jednak nie da rady nic z tym zrobić.

Icearas , Miałbym do ciebie prośbę. Kupiłem tą przejściówke ale nie dostałem do nich sterów i pad nie chce mi się zainstalować. Jeśli podesłał byś mi te stery na e-maila adamko00007@gmail.com

Dodane 17.04.2012 (Wt) 20:16

Icearas , Miałbym do ciebie prośbę. Kupiłem tą przejściówkę ale nie dostałem do nich sterów i pad nie chce mi się zainstalować. Jeśli podesłał byś mi te stery na e-maila adamko00007@gmail.com byłbym bardzo wdzięczny.