Pad - pomoc w wyborze

Witam.

Kupiłem ostatnio sobie Resident Evil 4 na PC i muszę stwierdzić że gra jest świetna, tylko że nie da się w nią grać na klawiaturze i przydałby się jakiś pad (grałem kilka dni na pożyczonym, ale trzeba było oddać). Jako że nie znam się na takim sprzęcie, prosiłbym o pomoc w wyborze jakiegoś. Nie potrzebuję czegoś specjalnego, bez wibracji się obejdę, po skończeniu tej gry prawdopodobnie o tym padzie zapomnę, w związku z czym nie chcę na niego dużo wydać. Wiem tylko że nie chcę żadnej Manty, ale nie wiem jak z jakością innych firm (Speedlink, MediaTech itp.). Logitech odpada bo mimo tego że sprzęt robią świetny, to trochę droższy, a jak pisałem wyżej, to będzie pad do jednej gry.

Z góry dzięki za pomoc.

Najlepsze wyjście to pad od ps i przejściówka sam tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony a co najważniejsze nie wydałem na to ani grosza :mrgreen: , ale nie każdy ma tyle szcześcia.

mogę Ci polecić takie coś

http://www.allegro.pl/item215603926_pad … s_8zl.html, tylko nie “firmy” tracer a appolo, wytrzymał u mnie ponad 1,5 roku :o a nawet mocno nim rzucałem po przegranym meczu

Złączono Posta : 26.07.2007 (Czw) 1:45

dokładnie to ten

http://www.apollo.pl/store/show_detail/11/10139

Też używam pada od playstation z przejściówką i również polecam takie rozwiązanie.

niepotrzebna jest taka zabawa jak można kupić pada od psx na usb

http://allegro.pl/item216116806_najleps … tnia_.html

Tylko że to nie jest pad od psx, a jedynie

- super wygląd, jak pad z playstation!

Ja mam takiego e5 za 20 zł i jest w porządku.

a co to za różnica że zamiast figur są cyfry, po prostu jest już przystosowany pod pc i pad jest naprawde świetny.

Jakość wykonania takiej ‘e piatki’ jak i żywotność pada pozostawia wiele do życzenia (wiem bo miałem od nich pada i klawe - pad przeżył 2 miechy, a klawa 3 miechy :p).

Kupiłem pada Apollo GP-3090 za niecałe 30 zł i jak na razie jestem zadowolony (zwłaszcza jeżeli o cenę chodzi)