Pad się wyłącza podczas gry.!

Witam. Mam bardzo dziwny problem z padem. Mam model Tracer TRJ-301 Challenger i podczas gry w gry takie jak Colin McRae Dirt lub Fuel itp. wyścigi wyłącza się ta lampka z napisem “Mode” i analogi wtedy nie chodzą. Gdy nacisne spowrotem ten guzik to znowu chodzą ale za jakiś moment znowu się wyłącza. Co może być przyczyną? Instalowałem już sterowniki z płytki którą dostałem z padem. Sprawdzałem USB czy może być felerne, ale nadal problem się powtarza.

Proszę o pomoc! Z góry dzięki:)

i wszystko jasne :slight_smile:

Powodem może być tani podróbkowy pad…

:smiley: wejdź w menadżer urządzeń/kontrolery usb/dwuklik na koncentrator/zakładka zarządzanie energią i odhacz Zezwalaj na wyłączanie… To samo zrób z pozostałymi koncentratorami i z padem

Powyłączałem w tych koncentratorach to wyłączanie lecz Pad znajduje się w innej zakładce takiej jak Urządzenia interfejsu HID i tam nie ma takiej opcji. :frowning: :frowning:

To nic. Sprawdź teraz czy pad się wyłącza.

Kurcze problem dalej się powtarza :confused: To chyba jednak wina taniego pada 49 zł w Media Expert nie zachwyca chociaż nawet z tańszymi modelami nie miałem problemów… :confused: Aż do tego…

Miałem tak samo. Lecz zmieniłem gniazada USB, tam gdzie miałem podłączoną myszkę, podpiołem pada. Myszkę zaś wpiołem do gniazda gdzie podłączony był (wyłączający się) pad. I działa dobrze.