Pad w laptopie samsung r 540

Witam piszez z dość banalnym problemem aż wstyd , troche wątpię w istnienie jakich kolwiek porada ale o mi tam będzie zabawnie .

Otóż ostatnimi czasy zaczął mi sie grzać i wyłączać lapek,  dziś się tym zająlem - jako że to mój pierwszy raz troche to trało.

Rozkręciłem go wyczyściłem , wymieniłem pastę na procesorze i składam wszystko było by ok jalby nie roztargnienie , znużenie w konsekwencji bład przy podpinaniu taśemki od pada poprostu nie dokładnie to zrobiłem .

Włączam lapka działa jak nowy ale tu masz pad nie działa zabieram sie do rozkręcania i jak na złość 2 śrubki od klawiatury bez odkręcenia których ani rusz bo łączą wszystko dolną obudowe , płytę główna , górną obudowe no i w końcu klawiaturę  - zbytnio wkręcone wcześniej teraz nie daja za wygraną i się wyrabiają powodując nie możność odkręcenia. :? :? :? :? :?

Może ktoś coś poradzi jak bez niszczenia obudowy załatwić to?

 

 

Aż się ciśnie na usta …głupota ludzka…

  1. Zainwestuj w dobry zestaw mini śrubokrętów z hartowanymi końcówkami (jeżeli ich używałeś to sorki), ale groty śrubokrętów lepiej dopasowywać do śrubek.

  2. Spróbuj wziąć trochę np. WD-40 na patyczek do uszu i delikatnie posmarować śróbki (uważając żeby WD-40 nie dostało się nigdzie indziej).

  3. A tutaj zacny pomysł: http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-odkrecic-uszkodzona-srubke

Dzięki , problem w tym że śrubkajest w zagłębieniu :frowning: