Padająca płyta?

Hmmm. Mam taki mały problem. A mianowicie zaczyna mi się komp wieszać, i nie wiem jaka jest tego przyczyna :frowning: Wiesza się praktycznie przy wszystkim. Przy grach, ogladaniu filmów. Wydaje mi się, że jest to płyta. Kiedyś była akcja, że straciła widocznośc wszystkich urządzeń, zt. napedu i dysku. I trzeba było wszystko odłaczać i podłączać jedno po drugim. To samo ostatnio przy podłaczeniu dysku 120 GB stracił widoczność pozostałych podzespołów, tzn. dysku i cd. Od czasu do czasu wystepuje, błąd o tym, ze nie moze odnaleźć żródła, z którego ma odpalić system. Ostatnio była opcja, że po wsadzeniu do niego SB liva zresetował się trzy razy z rzedu, tak od niczego. Co się później okazało, płyta się spaliła. teraz wszystko niby jest ok, ale widac, że go strasznie muli i zaczyna się wieszać. No i ostatnia sprawa jest taka, że strasznie długo wykrywa drukarkę. Za pierwszym razem do szczału, później coraz gorzej a ostatnio prawie w ogóle. Co do sterów to nam wszystko nowe, system xp z service packiem. System był stawiany wczoraj a zwiesił się już kilka razy bez zbednego obciążenia. :frowning:

Polecam Reinstalację Windowsa

Hmmm, zapomniałem napisać, że płyta to ESC P4VXAD. A co do stawiania systemu to system mam od wczoraj :frowning: Więc to chyba mija się z celem, stawianie syetemu co dwa dni, nie?

Wczoraj byl przeinstalowywany!

Ale otym ie napisałeś :evil: :evil:

Czytaj uważnie !!

Może zasilacz za słaby albo zaczął siadać. Można by napięcia sprawdzić w programie Aida32 ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce gdyż płytu ECS-a robią duże przekłamania.

Taaa na bialy !!

Jeśli masz Windowsa Xp z Aktulalizacjami Update ( tzn. Sevice Pack i inne dodatki ) to się nie dziwię , że Ci sie wiesza.

Też mam taki problem . Na oficjalnym forum CentrumXp też jest mowa o tym ale nie za bardzo ktoś wie co to może być.

Ale najprawdobodobniej jakiś błąd wewnetrzyn w Xp.

Ja mam Xp-ka po wszystkich updatach i mi sie nic nie wiesz.