Padł Windows?

Koleżanka zadzwoniła do mnie i powiedziała że włącza komputer, ładuje się Windows i wyświetla sie bluescreen. Więcej na temat problemu nie wiem ale podejrzewam że padł windows. Więc teraz mam pytanie. Bo ważne jest żeby zachować wszystkie dane na komputerze. Czy jest możliwość wyjęcia dysku i podłączenia go do innego komputera - następnie zainstalowanie na dysku nowego systemu a potem wrzucenie tych danych spowrotem? Czy tak nie da rady?

ale te dane ma na osobnej partycji? ewentualnie niech wejdzie w tryb awaryjny i skopiuje dane

w trybie awaryjnym dzieje sie to samo. Niestety dane są chyba na tej samej partycji.

A próbował reperować przez płytę instalacyjną Windowsa?

Używając przycisku zmien.gif

Pozdrawiam Gutek

wyświetla sie bluescreen

podaj numer błędu, czyli numer stop masz na dole a to przykład:- http://jmobley123.files.wordpress.com/2 … death1.jpg

Próbował a jak już :slight_smile: Nie, nie próbowała. Sądzę iż nie potrafi… Jadę tam za 2 godziny to sie dowiem jak sytuacja wygląda.

niech spróbuje ostatniej dobrej konfiguracji czyli F8 przy starcie systemu i wybierz tą opcję

wojteko10 czytasz co napisałem wyżej, nie OT-uj w temacie!

KML77 - zastosuj się do mojej prośby.

Gutek tak wiem. Jak będę to zrobię :stuck_out_tongue:

ja mówię o tym:

Używając przycisku zmien.gif

Pozdrawiam Gutek

Jak mam czytać co ty napisałeś ? Ja wysłałem wiadomość pierwszy !

i gdzie masz napisane to co ja napisałem:

Nie OT-uj w tym temacie.

Dane można w łatwy sposób przenieść na inną partycję - (na której nie jest zainstalowany system) korzystając z Linux LiveCD.