Padł Windows ;/

Siemka, otóż wczoraj nie wiem z jakiego powodu siadła mi mój windowsik.

Objawia się to w ten sposób, że system ładuje się około 2 minut, następne 2 trzeba czekać aż załaduje się profil ;/

Nie ładuje się antywirus i firewall, nie moge się połączyć z internetem;/

Ogólnie wszystko wolno chodzi. System w ogóle się nie zamyka.

Pierwsze co przychodzi do głowy to wirki ! , więc odpaliłem ręcznie avasta przeskanowałem wszystkie dyski i nic, ad aware i nic, hijackthis - w logu nic nie ma.

Miałem wcześniej jakieś syfki z new dotnet, ale usunąłem to i system chodził. Padło to na mnie wczoraj wieczorem jak grom z jasengo nieba.

Podejrzewał że coś pozmieniało się w rejestrze bo w ogóle nie mogę instalować żadnych programów i kilka innych opcji jest niedostępnych, tak jakbym korzystał z konta z ograniczeniami.

Na razie jakoś działam na linuksie i nie grozi mi delirka z powodu braku neta, ale prosiłbym o pomoc, bo nie moge na linuksie odpalić speedsima a przez to nie mogę się wyrzywac na ogame :slight_smile:

Pozdrawiam i dzięki.

Jedank chciałbym na niego rzucić okiem :slight_smile:

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners (opis pod Hijackiem)

Nie chce mi się z powrotem na windowsa przerzucać, tyle czasu to straszna mordęga.

Poczekaj kilka minut może uda mi się coś zadziałać ;/

Złączono Posta : 12.06.2006 (Pon) 22:18

Tak by to wyglądało. Silent runners niestety za cholerę nie mogę odpalić ;/

Log ok

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

Poczytaj :

:arrow: Klik

:arrow: Klik

:arrow: Klik

To że log ok to wiem bo sam to napisałem.

Nadmieniłem też że mam problemy z instalacją, więc jak mam sobie przeskanować ??

Mam konkretny problem i oczekuję w miarę konkretnej odpowiedzi, a ty mnie odsyłasz do tematów o optymalizacji windowsa :!: Nie chcę go optymalizować tylko doprowadzić do stanu jako takiej używalności, a dalej dam już sobie radę.

Zerknij na temat Przywracanie uszkodzonego rejestru - http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=14270 - zobaczymy co po tym się będzie działo :slight_smile:

Poczytaj, działa prawie idealnie. Nie miałem tylko polskich literek w speedsimie. Reszta chodziła bez najmniejszych problemów.

Dzięki za rady chłopaki. Jednak nie będę miał ich okazj wypróbować, jak już wróciłem z pracy windows był zainstalowany na nowo.

Niestety mój młodszy brat nie radzi sobie z linuksem :x

Co do Twojej rady areh to chętnie sprawdzę, ale muszę najpierw gruba przywrócić, bo windowsik oczywiście nie lubi konkurencji :stuck_out_tongue: