Padła OBRAZ a karta graficzna działa

Mam problem nie mam obrazu a sprawdzałem na innym kompie ze karta działa i na zintegrowanej też nie ma, ostatnio tydzień mi komp nie działał i później odpalił a gdy dotknąłem karty graficznej do była taka gorąca ze aż sie poparzyłem , wyłączyłem go wyjąłem kartę i włożyłem a wtedy on znów nie chodzi .wkładałem inną kartę i nic wymieniałem zasilacz tez nic ram tak samo już sam nie wiem co mam zrobić :?:

Jakie masz chłodzenie karty graficznej? Pasywne czy aktywne? - I podaj specyfikacje komputera oraz edytuj post tak by każdy mógł zrozumieć, o co chodzi?

Ja bym stawiał na jakieś zwarcie lub uszkodzenie jakiegoś elementu (gniazdo, jakiś układ na płycie) skoro karta się tak mocno grzała. Może uszkodzeniu uległa płyta główna albo coś innego. Opis jest trochę nieprecyzyjny. Czy po tym uruchomieniu z czarnym ekranem i nagrzaniem się karty ta nadal działa?

Mam chłodzenie pasywne i aktywne na karcie .posiadam kartę graficzno ATI Radeon HD 3850 512m ,ram dwie kości ddr2 po 1GB (firmy hynix), dysk HDD WD 500GB,płyte główno GA-G31M-S2L - Gigabyte , zasilacz 400W model-PF-400PPC,PROCESOR amd athol 2.20 Ghz

Z twojego bełkotu wnioskuje, że padł jakiś układ odpowiadający za grafikę na płycie. Tym samym Płyta jest prawdopodobnie do wymiany. Sprawdź jeszcze grafikę na innej płycie, jak będzie działała to masz odpowiedź.