Padnięty C65

Włączyłem WinSwupa, dałem start, ale niestety anulowałem. Od tego momentu telefon nie żyje. Co trzeba zrobić?? Jeśli będę musiał oddać go do serwisu, to jaki będzie koszt naprawy??

koszt wgrania nowego softu. idź do komisu z komórami może ci wgraja za mniejszą kasę nowy soft.

wgraj jeszcze raz swupa , jak nie wstanie to wgraj swoje fubu… jak nie czasisz co napisalem w 1 zdaniu oddaj do serwisu :wink:

W tym problem, że aby użyc WinSwupa, telefon musi być włączony, ale nie da się go włączyć. Więc muszę oddać go do serwisu…

na wylaczonym tez mozna :stuck_out_tongue: tylko w WS zazaczasz/odznaczas skipy w opcjach … jaki kabelek masz ? DCA 500 ? czy DCA 510

Tylko musisz pamietać, że jeżeli wykryją ingerencję użytkownika to Ci zrobią naprawę płatną, mimo że jest gwarancja.

Baterie wyciągałeś kilkukrotnie. Czasami to pomaga.

Jak wgrywa WinSwupa to gwarancji nie traci :slight_smile: WS to soft serwisowy , wgrywany w serwisach ,komisach etc

Pewnie uszkodziłeś bootcore. Odpalasz papuasa, robisz TP, naprawiasz bootcore, wgrywasz swupa albo fulla i naprawiasz imei.

Telefon już działa. Można zamknąć.