Pagefile.sys jak przenieść

Witam . Mam problem tak jak w temacie, czyli jak przenieść pagefile.sys z partycji C na której mam Windowsa 10 na czystą partycję E ? Chodzi mi oto by system korzystał z pliku wymiany nie na partycji systemowej. Załącznik :

Nie przenoś. Nie próbuj. Każdy dysk ma swoje rozmiary punktów bezpieczeństwa, tyle, że u Ciebie to nieustawiane.
Kliknij rozmiar niestandardowy. Potem w Ustaw. Wpisz 512 rozmiar początkowy i tyle samo 512 w rozmiar maksymalny. Zastosuj i OK.
Robisz restart systemu.
Ciut stronicowania potrzebne. Za dużo, to wypas zbędny.

Lepiej zrób oczyszczanie dysku z windows update. Tylko to zaznacz. Oczyść zawartość prefetch, oczyść zawartość folderu download w software distribution. Wyłącz przenoszenie do kosza i monitowanie o usuwaniu.
Gdy windows sobie zatrzyma jakiś plik w prefetch, to go zostaw, nie ruszaj.

dla wybranej partycji wybierz rozmiar ręcznie lub użyj rozmiaru kontrolowanego przez system, zapisz ustawienia, jeżeli system poprosi o restart to wykonaj go. Otwórz ponownie ustawienia pliku stronicowania i zaznacz dla C: brak pliku stronicowania.

Na przykładzie SSD. Jak przenieść pliki stronicowania z SSD na inny dysk w Windows 8 – SwapFile.sys i PageFile.sys

1 polubienie