Painkiller Black Edition - potrzebna pomoc w przejściu etapu

Nie mogę poradzić sobie z bossem Potwór z bagien. Ma ktoś może save po pokonaniu tego potwora

Pisz w wyszukiwarke google :
tytuł gry +solucja,
tytuł gry+poradnik do gry

wpisz w youtube:
tytuł gry + gameplay pl

znalazłem rozwiązanie - filmik jak go pokonać, ale ja coś nie moge. Biegam w kołko za tą maszkarą, nie nadąrzam ze strzelaniem bo te bańki zaraz znikają. Szukam osoby, któa przeszła już tego bosa, bo jak narazie gra mi się nieźle.

//Edit
Jeszcze pytanie gdzie znajdują się savy z gry

Ja przeszedłem nie raz. Co potrzeba ?

Potrzebuje sava w którym walczymy z Potworem z bagien. Są pąpelki, do których trzeba strzeladź. Poziom to potwór z Bagna. Najlepiej jak by potwór był już po pokonaniu.

A to nie pomogę w ten sposób - nie lepiej przejść samemu ?
Gra na Steam ?

No właśnie samemu nie mogę. Gra nie jest na Steamie. A masz może savy, przesłałbyś na maila.

Nie mam bo w tę grę grałem ponad 14 lat temu. Z tego co pamiętam to problemy z tym poziomem też miałem ale na szczęście sobie z tym poradziłem i grałem dalej.

Strzelaj tylko w te bańki co przelatują blisko tego kolosa lub przy nim - tylko wtedy zadajesz mu obrażenia. Nie strzelaj w nie za szybko, bo nie tylko stracisz amunicję, ale też niechybnie zginiesz :wink:

Painkiller Hell&Damnation to jeszcze świeży remake Black Edition
nie ma wysokich wymagań , kup sobie

A dużo bosów jest w tym Painkiller HD?

To jest ta sama wersja gry, tylko że odświeżona, z jakością HD.

Nie do końca, ponieważ zawiera mniej poziomów, a część map jak np. Stalingrad jest zawarta w ramach DLC.

Znalazłem lokację savów, może podesłałbym ci interesujący mnie moment gry, bo bardzo chciałbym ją ukończyć.

Nie ukończę go nawet bo już nie posiadam tej gry. Chyba że wrzucisz ją w chmurę to ją ściągnę i ci przejdę.

Możemy zrobić tak.Ja ci prześlę na adres domowy wersję gry, gra pudełkowa - dane przesłałbyś na PW, Za przesyłkę bym zapłacił, albo wrzucę na chmurę tylko nie wiem jaką.

Nie baw się z wysyłaniem gry bo już widzę że jesteś w desperacji :slight_smile:
Masz konto google ? Wrzuć instalkę na dysk i zarzuć też savem.

Dobra, spakuje to wszystko w jeden folder, i wrzucę na dysk.

To troche potrwa, mam słabe łącze

Nigdzie nie uciekam :slight_smile:

Tak tylko podałem dla twojej wiadomości, żebyś wiedział dlaczego się nie odzywam.Będziemy to musieli odłożyć do jutra, bo przy moim łączu 8 Mb to trwa wieczność