Painkiller Black Edition - potrzebna pomoc w przejściu etapu

(quantumrush) #1

Nie mogę poradzić sobie z bossem Potwór z bagien. Ma ktoś może save po pokonaniu tego potwora

(gosciuW7) #2

Pisz w wyszukiwarke google :
tytuł gry +solucja,
tytuł gry+poradnik do gry

wpisz w youtube:
tytuł gry + gameplay pl

(quantumrush) #3

znalazłem rozwiązanie - filmik jak go pokonać, ale ja coś nie moge. Biegam w kołko za tą maszkarą, nie nadąrzam ze strzelaniem bo te bańki zaraz znikają. Szukam osoby, któa przeszła już tego bosa, bo jak narazie gra mi się nieźle.

//Edit
Jeszcze pytanie gdzie znajdują się savy z gry

(lordjahu) #4

Ja przeszedłem nie raz. Co potrzeba ?

(quantumrush) #5

Potrzebuje sava w którym walczymy z Potworem z bagien. Są pąpelki, do których trzeba strzeladź. Poziom to potwór z Bagna. Najlepiej jak by potwór był już po pokonaniu.

(lordjahu) #6

A to nie pomogę w ten sposób - nie lepiej przejść samemu ?
Gra na Steam ?

(quantumrush) #7

No właśnie samemu nie mogę. Gra nie jest na Steamie. A masz może savy, przesłałbyś na maila.

(lordjahu) #8

Nie mam bo w tę grę grałem ponad 14 lat temu. Z tego co pamiętam to problemy z tym poziomem też miałem ale na szczęście sobie z tym poradziłem i grałem dalej.

Strzelaj tylko w te bańki co przelatują blisko tego kolosa lub przy nim - tylko wtedy zadajesz mu obrażenia. Nie strzelaj w nie za szybko, bo nie tylko stracisz amunicję, ale też niechybnie zginiesz :wink:

(gosciuW7) #9

Painkiller Hell&Damnation to jeszcze świeży remake Black Edition
nie ma wysokich wymagań , kup sobie

(quantumrush) #10

A dużo bosów jest w tym Painkiller HD?

(Paweł A.) #11

To jest ta sama wersja gry, tylko że odświeżona, z jakością HD.

(Kosarz500) #12

Nie do końca, ponieważ zawiera mniej poziomów, a część map jak np. Stalingrad jest zawarta w ramach DLC.

(quantumrush) #14

Znalazłem lokację savów, może podesłałbym ci interesujący mnie moment gry, bo bardzo chciałbym ją ukończyć.

(lordjahu) #15

Nie ukończę go nawet bo już nie posiadam tej gry. Chyba że wrzucisz ją w chmurę to ją ściągnę i ci przejdę.

(quantumrush) #16

Możemy zrobić tak.Ja ci prześlę na adres domowy wersję gry, gra pudełkowa - dane przesłałbyś na PW, Za przesyłkę bym zapłacił, albo wrzucę na chmurę tylko nie wiem jaką.

(lordjahu) #17

Nie baw się z wysyłaniem gry bo już widzę że jesteś w desperacji :slight_smile:
Masz konto google ? Wrzuć instalkę na dysk i zarzuć też savem.

(quantumrush) #18

Dobra, spakuje to wszystko w jeden folder, i wrzucę na dysk.

(quantumrush) #19

To troche potrwa, mam słabe łącze

(lordjahu) #20

Nigdzie nie uciekam :slight_smile:

(quantumrush) #21

Tak tylko podałem dla twojej wiadomości, żebyś wiedział dlaczego się nie odzywam.Będziemy to musieli odłożyć do jutra, bo przy moim łączu 8 Mb to trwa wieczność