Paint Shop Pro 8

Kupiłam w roku ubiegłym program PSP 8 i niestety do dzisiaj nie wiem, czy program ten używam legalnie. Nie mogę go nigdzie zarejestrować - próba rejestracji przez internet nie powiodła się. Do programu nie dołączono żadnej instrukcji po polsku ani informacji jak dokonać rejestracji. Chciałabym zaktualizować wersję i nie wiem jak.

no a gdzie kupiłaś czy w sklepie czy allegro ?

mysle ze warto byloby sobie przypomniec gdzie dokladnie kupilas program - wtedy skontaktujesz sie skims i moze to cos da powodzenia. Szkoda ze wtedy tego nie zrobilas prawdopodobniedzis nie mialabys tego problemu.

kupiłam w sklepie internetowym, w którym zresztą reklamowałam brak polskiej instrukcji - jednak bez odpowiedzi.

a można wiedzieć w jakim?

ich to nie obchodzi :x

możesz też skotaktować się z działem pomocy do paint shop pro i poprosić o instrukcje.

była to “najlepsza firma w internecie” (tak się reklamowali) a nazywa się “KOMPUTRONIK” Sp. z o.o. w Poznaniu. Często kupuję w sklepach internetowych i niestety powszechną praktyką jest brak polskich informacji o produkcie. Jednak po interwencji zawsze udało się sprawę , jakoś załatwić ( tylko dlaczego po interwencji) natomiast Komputronik pozostał głuchy i niepiśmienny. W związku z poprzednią odpowiedzią - gdzie jest dział pomocy do PSP

Pozdrawiam

Barbara