Pakiet 5mb w erze i gg

czy jeżeli wykupie ten pakiet http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/inne/omnix_max to czy będę mógł korzystać z gg za darmo ?? i na ile gdzieś tak starczy mi ten pakiet siedząc 5 godzin dziennie na gg ??

A nie lepiej wykupic samo gg gdzie masz transfer do woli 5 godzin codzienne ładowanie baterii

to tylko jak już pisałem w innym temacie, wykupie gg na miesiąc 5zł z tego codziennie bierze mi prawie 1zł czyli 30zł na miesiąc=35zł za eraGG

to jak myślisz co mi się opłaca??

to jak jest z tym pakietem mogę siedzieć na gg jak go wykupie? i na ile gdzieś mi tak starczy??

oczywiście nie używając eraGG tylko jakieś inne.

Po kolei.

Będąc w Erze, możesz pobrać usługę EraGG (nie MYLIĆ z Mobilne GG). Płacisz za samo pobranie programu.

Następnie, logując się wybierasz subspkrypcję (1 zł co tydzień lub od razu 5 zł za miesiąc). I teraz ważna rzecz.

W ERA GG NIE PŁACISZ za korzystanie jeśli masz telefon w Erze. Płacisz jedynie ten abonament 1 zł za tydzień. Wszelkie opłaty związane z wysyłaniem i odbieraniem są w Era GG za DARMO.

powinny być za darmo ale mi brało kase.

viewtopic.php?f=12&t=276737&p=1848733#p1848733

A tak w ogóle w Erze za 5 zł jest 5 MB. W Plusie za 5 zł jest 20 MB. W Erze się nie opłaci bo 4 razy drożej.