Pakiet 600sms do wszystkich - jak to działa? [Orange]

Witam, mam telefon w orange na kartę (Nowe Orange Go) i jakiś czas temu aktywowałem sobie pakiet: “Pakiet 600 smsów do wszystkich sieci”. Termin ważności konta mam do 25czerwca, a pakietu do 5 lipca. Jak to jest wtedy z tymi smsami? Po utraceniu ważności konta (po prostu nie chce narazie doładowywać konta) one znikają, czy np można z nich korzystać dalej, bo sam pakiet przecież ma ważność, która później wygasa? Czy niestety aby z nich dalej korzystać trzeba doładować konto min. kwotą 25zł ?

Przedłuż ważność konta i po problemie http://www.orange.pl/kid,4002009262,id, … ticle.html

O, jak miło. Dzięki wielkie. Na marginesie - pakiet działa nawet po utracie ważności konta, znajomy potwierdził :wink:

Teraz pytanie nr 2, bo zaciekawiłeś mnie Longhorn2009 :smiley: Czy te przedłużenie ważności konta na rok łączy się z innymi promocjami typu “gdy doładujesz konto w czasie gdy masz je jeszcze aktywne dostajesz 30min darmowych do orange” itp?

Tak, a pakiet smsów do wszystkich sieci masz nadal nawet gdy minie termin ważności konta (jeśli chodzi o połączenia wychodzące).

@george32801, to zależy, niektóre tak , niektóre nie. Twoja promocja “gdy doładujesz konto w czasie gdy masz je jeszcze aktywne dostajesz 30min darmowych do orange” to już chyba nie, działa tylko jak doładujesz konto w ciągu 25dni po poprzednim doładowaniu.

Ok, dzięki za odpowiedzi. Teraz kolejny pytanie z serii “nie rozumiem orange na karte”. Doładowałem konto, aktywowałem sobie przedłużenie ważności środków na rok, i dodałem sobie numer na stronie oragne.pl do usługi “pogadaj sobie”. (600min darmowych do jednej osoby / 14dni (po doładowaniu za 25zł) - czyli tego numeru podanego przezemnie) które miało się aktywować, niby się aktywowało, ale jak teraz chcę gdziekolwiek zadzwonić to nie mogę - infolinia gada mi, że pod numerem *500 mogę doładować konto… A konto mam aktywne, smsy mogę pisać, ważność środków na rok i co… czemu nie mogę do nikogo zadzwonić? Ani do tej osoby aktywowanej z tej usługi ani do żadnej innej…? Przy ważnym koncie? :shock: