Pakiet microsoft office i aktywacja systemu windows

Heja. Właśnie mam laptopa windows xp. Mam na tym laptopie pakiet microsoft office 2007 i nie wiem jak go aktywować, bo nie mam internetu na tym laptopie.

Tak samo jest z aktywacją systemu windows. Też potrzebuje internetu do jego aktywacji. A za 3 dni nie będę mógł z niego korzystać

Prosze o pomoc. :frowning: :frowning:

Windows można aktywować również telefonicznie. Całą procedurą steruje system. kliknij na dymek przypominający o konieczności aktywacji i wybierz aktywację przez telefon. Dalej pokieruje Cię system. co do Office to http://office.microsoft.com/pl-pl/help/ … 41045.aspx

Z tego co pamiętam, to też nie miałem internetu, gdy dostałem kompa z XPekiem. Ale do aktywacji użyłem telefonu, gdy kliknąłem na ten dymek, który informuje ile dni zostało, to tam były dwie możliwości: przez internet lub przez telefon - więc wybrałem telefon… wyświetlił mi się numer, na który maiłem zadzwonić, tam trzeba było wprowadzić kolejny numer, chyba seryjny (musisz mieć telefon z wybieraniem tonowym), potem otrzymałem kod aktywacyjny i wszystko gra.

Poza tym, będziesz mógł korzystać z Windowsa, ale nie w pełni, cokolwiek to znaczy :smiley:

Jest jeszcze jedno wyjście, podłączyć neta do laptopa i zaktywować (do aktywacji Office’a 2007 potrzebny jest oryginalny i aktywowany Windows)

Mam nadzieję, że pomogłem

wystarczy zadzwonić pod numer 0 801 308 801 i postępować tak jak mówi automat