"Pakiet Na Dzień Dobry" w 1and1 - rezygnacja

Witam,

Kończy mi się okres promocyjny w 1&1 i chcę wiedzieć czy muszę wysyłać jakieś wymówienie czy coś. W Regulaminie http://www.1and1.pl/TcSpecialDzienDogry piszę, że umowa wygasa automatycznie po 2 latach, ale w Google znalazłem informację, że niektórzy dostali do zapłaty rachunki na 600 zł. Jak to w końcu jest? Trzeba wysyłać wymówienie czy wygasa automatycznie?

Jak mogli dostać rachunki do zapłaty, skoro promocja wystartowała pod koniec sierpnia 2010?

Dwa lata jeszcze nie minęły, więc nie są to zbyt wiarygodne informacje.

Mój pakiet kończy się na jesień, ale kolega miał u nich domenę na tych samych zasadach i po prostu umowa wygasła mu automatycznie i nic nie musiał płacić.

Dzięki za informacje. Zadzwonię jeszcze do nich żeby się upewnić.

Zasada w większości firm hostingowych jest prosta, po okresie abonamentu wystawiają fakturę proforma (czyli na zapłatę z góry, faktura “opcja”), jeśli tego nie opłacisz zapewne zadzwoni konsultant z danej firmy aby się upewnić, że rezygnujesz i po upływie terminu płatności przestanie dana usługa działać.

Ja jakoś zarejestrowałem w grudniu 2009 (mój kolega też) i na razie żadnych faktur nam nie nabiło. Więc, hmm? Zobaczymy, poczekamy do tego “sierpnia”.

W regulaminie pisze, że nie jest nic automatycznie przedłużane i nie ma żadnych zobowiązań.