Pakiet OrangeFREE 20MB za 10zł

Witam

Mam takie pytanie, czy da się sprawdzić ile jest dostępnych MB inaczej niż za pomocą wysyłania SMS (ile, pod nr 1666)?

Na Orange-Online nie stety nie ma takiej informacji a wg. mnie powinna być…

Pierwszy raz z niej korzystam i chciał bym się dowiedzieć czy przy ‘ostatkach’ usługi przychodzi SMS z informacją tak jak w usłudze MultiPop że pozostało tyle i tyle środków do wykorzystania w ciągu tam tylu i tylu dni?

Pozdrawiam.

Informują na stronie z Twoim kontem. Zaloguj się na orange.pl i wejdź w swoje konto.

Przecież napisałem że na Orange-Online (czyli po zalogowaniu na moje konto na orange.pl) nie ma takiej informacji w tabeli ‘stan konta i pakietów’ Jest mutipop, konto gł., konto promocyjne, skarbonka i nic po za tym.

Jeśli u Ciebie się pojawia info o usłudze OrangeFree to bardzo bym prosił o screen’a :wink:

Pojawia mi się ale ja jestem w orange go.

Mi w Orange POP nie stety nie, co jest bardzo dziwne, że u Ciebie jest a u mnie nie :\

Jak byłem w popie niedawno jeszcze to też nie miałem tego. Nawet dzwoniłem w tej sprawie do BOK ale mi powiedziano, że tak jest po prostu…

Czyli nic z tego nie będzie widze… A szkoda. Dobrze że SMS który do nich wysyłam kosztuje mnie 1gr - w pakiecie multipop :slight_smile: