Pakiet sms simplus

Czy pakiet w simplusie jest ważny gdy doładowanie straci ważność? Przykładowo doładowałem telefon za 25zł pierwszego kwietnia. Jest ono ważne 30 dni i 30 kwietnia wykupiłem pakiet. będzie on ważny jeszcze miesiąc?? Bo tak właśnie z pakietem jest w orange.

Pakiet ważny będzie, ale nie będziesz mógł z niego skorzystać do póki nie odblokujesz na tym numerze połączeń wychodzących.

czyli musiałbym doładować jeszcze raz? czyli nie jest tak jak w orange że mogę z niego korzystać mimo tego że są zablokowane te połączenia??

Musisz doładować i mieć aktywne połączenia wychodzące. Tak jak jest w Orange to jest w 36i6 ale nie w Simplusie.

A w taryfie easy??

W ogóle w całym Simplusie (we wszystkich taryfach).

w regulaminie easy sms nie ma takiego punktu że trzeba mieć ważne połączenia przychodzące(http://www.simplus.pl/images/Regulamin_ … rudnia.pdf) , a w taryfie 36i6 jest "9. Aby korzystać z Usługi, karta SIM Użytkownika musi znajdować się w okresie ważności dla usług i połączeń

wychodzących."

To ktoś się orientuje jak to jest w pakietem easy sms w taryfie easy??

W simplusie po zablokowaniu konta pakiety są dalej ważne ale nie można z nich korzystać wiem bo mam simplusa :)aby z nich ponownie korzystać :slight_smile: trzeba doładować połączenia wychodzące