Pakiet smsów na karte(zetafon) w Orange

Mam do Was pytanie,

posiadam pakiet smsów w Orange na karte(zetafon) taryfa Orange Music Zetafon, uaktywniłem sobie ten pakiecik za 6 zł…

Posiadam 600 sms, co będzie jeśli wykorzystam te smsy w przeciągu np. 10 dni??

Mogę wł. jeszcze raz ten pakiet??

Posiadam również konto na orange… Jak to jest??

to wejdź i sobie poczytaj

Posiadam 600 sms, co będzie jeśli wykorzystam te smsy w przeciągu np. 10 dni??

Mogę wł. jeszcze raz ten pakiet??

tak mozesz sobie codziennie wykupywać ten pakiet nawet jesli nie wykorzystałes wszystkich smsów

skromny00 , naprawdę…??

tak możesz wykupić np. dwa pakiety za jednym razem i sms ci się sumują a termin ważności liczy się od ostatniego pakietu

To super, bo mam bardzo bliską przyjaciółkę i tak sobie piszemy ze czasem 100 esków na dzień :slight_smile: lub wiecej…

Jeśli tak jest to dziękuję… sosen86 , a robiłeś tak?? Tak jak napisałeś, że dwa pakiety można ??

Tak bo ja mam tą są samą taryfę tylko na kartę natomiast w domu jest jeszcze zetafon i promocje są te same w zetafonie. Sms się sumują a termin liczy się 30 dni od ostatniego kupienia pakietu. A zawsze możesz sobie to sprawdzić pod numerem 122 wysyłając sms o treści “ile”. Pod gwiazdka 500 też można.

sosen86 , aha, czyli jak stracę te 600 smsów w przeciągu 10 dni, to mogę kupić następny pakiet ?? Tak ??

tak i będziesz miał kolejne 600 sms do orange ważnych przez 30 dni

hommi , słyszałeś kiedyś o czymś takim że zanim coś kupisz to należałoby przeczytać umowę? A w tym konkretnym przypadku regulamin? Tam wszystko jest napisane. Zajęłoby Ci to około 5 minut i już sam wszystko byś wiedział.

a słyszałeś o takim czymś jak prezent pod choinke ?? To skąd mogłem sobie wziąść ten regulamin, ja w ogole nie widzialem ze dostane tel. mariusz9a ,

hommi , a o istnieniu takiej strony internetowej jak orange.pl też nie wiesz? Tam są wszystkie regulaminy. Czasami wystarczy odrobina wysiłku żeby się wszystkiego dowiedzieć.

Zresztą zanim wykupiłeś pakiet to przydałoby się zapoznać z zasadami korzystania z niego które są zawarte w regulaminie. Zawsze na końcu opisu danej usługi na stronie jest odnośnik do regulaminu dotyczącego danej usługi.

mam pytanie co sie tam wogle wpisuje zeby miec te sms bo ja wogle ich nie wykupowalam i nie wiem :slight_smile:

jaka taryfa i co cię konkretnie interesuje?

jak ci się skończy to kupujesz następny chyba że masz jakieś darmowe jeszcze z promocji świątecznej bo łączy się to z pakietami.

Posiadasz Orange Music. W tej ofercie przy każdym doładowaniu dostajesz bonus w postaci darmowych smsów.

enterdobreprogramy78.jpg

Po wykorzystaniu tych smsów płacisz normalną stawkę, tj. 15gr. Aby obniżyć cenę, kupujesz pakiet 600smsów za 6zł. Aby aktywować pakiet wyślij SMS-a o treści AKT SMS pod numer 122 (koszt SMS-a 15 gr). Możesz także to zrobić poprzez Orange On-Line.

tylko że orange music to oferta ze starym cennikiem i jest w ogóle nieopłacalna