Pakiety heyah - duża sielanka + problem

Witam,

doładowałem jakąś godzinę temu konto za 20zł i chciałem aktywować pakiet duża sielanka.

Wszystko pięknie - *110*6# + zadzwoń i … po paru sekundach otrzymuje sms’a, że mam niekatywne konto heyah (zablokowane połączenia wychodzące) i muszę doładować za co najmniej 20 zł…

Pomijam fakt, że dzwonić da się normalnie, a stan konta pozwala na aktywację usługi (mam jeszcze poprzednie środki).

Teraz jak chcę spróbować ponownie, jest napisane że dozwolone jest wysłanie jednego kodu na godzinę :evil:

Co o tym sądzicie? Czy to normalne?

Wiem, że powinienem zatelefonować do biura obsługi,

ale zeżrą mi z konta i nie starczy na pakiety :stuck_out_tongue: :twisted:

To taki kolejny naciągający operator wywodzący sie rodem z ery, zawsze są z nim problemy może czas zmienić operatora?? a swoją drogą telefon do biura obsługi klienta powinien być darmowy, może lepiej napisz maila?

Wysłałem już maila.

Nie chcę zmieniac operatora, bo to wiązałoby się ze zmianą numeru.

Za dużo osób ma mój aktualny i nie mogę sobie tak po prostu zmienić :frowning:

Pozatym simlock :stuck_out_tongue: Mam aparat, który nie jest warty wydawania na to kasy, a darmowe programy nie ściągną z niego.

Era to całkiem dobra sieć :wink:

Heyah to tania marka Ery, a nie operator, tak jak Sami Swoi w Plusie. Po 2. poziom obsługi w każdej sieci ma priorytety wg schematu abonament biznes->abonament klienci indywidualni->mix->pre-paid (Tak-Tak, Simplus, Pop)->tania marka (Heyah, Sami Swoi).

Żeby zejść z ceny operatorzy oferują w tanich markach tylko podstawowe usługi, a poziom i jakość obsługi jest prawie żaden. Trzeba się z tym pogodzić, albo przejść wyżej w hierarchii lub zmienić operatora.

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 15:57

Zgadza się. Mam 2 abonamenty w Erze od 3 i 7 lat i nie narzekam na nich. Telefony i koszty OK. O Tak-Taku (też mam) nie będę się wypowiadał, bo to tylko pre-paid :x

proste: zadzwoń do biura obsługi choćby z telefonu domowego…

Dobra, dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Spróbowałem drugi raz i zadziałało.