Pakiety Orange tv

Witam

Zastanawiam się nad telewizją Orange, ale muszę przyznać, że mocno się pogubiłem odnośnie pakietów. Z jednej strony na stronie Orange w dziale tv można znaleźć takie pakiety - http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004695610,article.html#oferta_menu

Zainteresował mnie pakiet optymalny, te 95kanałów (tam między innymi dwa Eurosporty, parę ciekawy programów z serialami, filmami, Discovery czy National Geographic). Pierwszy problem jaki mam to czym się różną pakiety Orange tv od pakiety nc+? W zasadzie tu 95 kanałów, tam 92, ale ogólnie pakiet optymalny wygląda bardzo podobnie. Jest jeszcze różnica, że w Orange jest - z światłowodem, a nc+ - funpack.

I teraz druga kwestia w internecie znalazłem coś takiego - https://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/1994736/4085219696.pdf

i coś takiego nam zaproponowali parę miesięcy temu gdy były pierwsze przymiarki na telewizję Orange. Tylko, że tutaj są kompletnie inne pakiety, tzn. inne programy wchodzą do danych pakietów. Tej listy akurat jakoś nie mogę znaleźć na samej stronie Orange, natomiast sobie ją wygoolowałem.

 

Ktoś się w tych pakietach orientuje i wie co i jak, i dlaczego jest różna między tymi dwoma linkami, między jednymi pakietami, a drugimi? Może jest jakaś różnica odnośnie kwestii czy programy będą odbierane satelitarnie przez talerz czy kablowo? Mnie interesował odbiór kablowy, bo nie mam talerza. Przyznam się, że trochę zgłupiałem i nie wiem co i jak.

Nie widzę na Orange żadnego maila do nich by napisać co i jak, a dzwonić  i rozmawiać z konsultantem za bardzo nie lubię :) 

 

Byłbym wdzięczy jakby ktoś coś w tym temacie napisał

Pozdrawiam

Najlepiej zadzwonić na Infolinię i zapytać. Z tego co widzę brakuje tam wielu wartościowych kanałów - AMC (dawniej MGM - jest w NC+ za dużą dopłatą) , Polsat Film , Animal Planet , Nat. Geo jest tylko 1 , Discovery tylko 1. Jak dla mnie za drogo i za mało.

 

Pakiet optymalny jest dla oferty świadczonej po kablu w opcji do 80 Mb/s oraz usługi światłowodowej. Pakiet ten jest pakietem w ramach oferty. Pakiety NC+ są pakietami dodatkowymi. Świadczone są zarówno w technologii satelitarnej jak i po kablu. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zachęcamy do złożenia zamówienia. Doradca skontaktuje się z Tobą. Sprawdzi warunki jakie możemy świadczyć w lokalizacji jakiej mieszkasz i pomoże wybrać ofertę  która spełni Twoje oczekiwania.

 

Hmm, kilka miesięcy temu z tego co kojarzę (nie byłem osobiście w salonie, więc do końca nie jestem pewny), zaproponowano nam internet, telewizję, telefon bodajże za 99zł, jednak jeśli idzie o programy jakie miały być w tej cenie, to dostaliśmy właśnie kartkę “Orange TV z pakietami nc+ dla nowych Klientów”, do której linka wstawiłem wyżej i z tego co rozumiem, to w tej cenie miało być tylko 60programów z tego pakietu podstawowego, który wygląda zupełnie inaczej niż “pakiet optymalny” na stronie, stąd taki mętlik u mnie, bo co innego na stronie, a co innego na kartce z salonu z programami jakie miałoby się mieć w pakiecie. 

Natomiast z tej wypowiedzi wyżej zrozumiałem to, że w tej ofercie są programy z “pakietu optymalnego”, a te pakiety nc+, to jeślibym sobie dokupił? W takim razie dlaczego w salonie dostaje się kartkę z innymi programami?