Pakiety SMS w Orange do innych sieci

Witam

Mam takie pytanie: nie wiecie przypadkiem czy są w Orange jakies pakiety SMS do innych sieci np. Plus. Szukalem na stronie Orange, ale tam sa tylko pakiety do Orange, a ja chcialbym miec smsy darmowe do innych sieci. Nie wiecie czy take są ? Z gory dzięki za pomoc.

orange nie daje smsów do innych sieci ani za free ani w pakietach proponuje kupić startera Play Fresh i tam masz za free do wszystkich sieci po doładowaniach a jak ci sie skończą to sms kosztują 9gr do wszystkich no i ważność połączeń wychodzących rok nawet kwotą 5zł :slight_smile:

Ale ja mam telefon na kartę w Orange, a umowa mi sie skonczy w 2012 r. , wiec nie kupie starteru Play. A za dwa lata przejdę chyba do Plusa, bo inne sieci mi sie spodobaly.

Nie była, nie ma i nie będzie takowych pakietów sms! Rzecznik Orange jasno to zaznaczył na swoim blogu (2minuty guglowania)

Mogę jedynie pogratulować trafnego dobrania sieci.

Pozdrawiam

Dawno temu, około roku 2008, w ofercie Orange Music na kartę był dostępny pakiet 600 SMS do wykorzystania do wszystkich sieci (link). Te czasy się już skończyły i tak jak zaznaczył mPiter, nie wrócą więcej. :wink: A że sieć Play jest w znacznie lepszej kondycji finansowej, może sobie pozwolić na darmowe smsy do wszystkich sieci po doładowaniu. Nie dziwi mnie fakt, że sieć Play staje się poważną konkurencją dla Wielkiej Trójki Operatorów, więc jednak w niedalekiej przyszłości takie pakiety SMS do wszystkich sieci mogą się pojawić.