Pakiety w orange

może moje pytanie wyda się dziwne, ale nigdy się tym nie interesowałem, więc nie wiem, czy w orange można wykupić jakies pakiety do wysylania sms?? jak tak to jak to zrobic??

tak mozna sobie zamówidz pakiet sms po 1gr. ale pakiet ma 600 sms i kosztuje 6 zł . oto tresc do zamuwienia pakietu :sms o tresci 600 pod numer 1166

aha dzięki

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 21:29

a jeszcze… a te sms-y to tylko do orange czy do wszystkich?? i czy można jakos sprawdzić ile ich zostało??

tylko do orange. mozna spr.ile zostalo ale tego nie pamietam ale na wykorzystanie masz chyba 2 miesciace lub 1

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 21:47

przypomniało mi sie mozesz spr. musisz wysłac sms o tresci ,ile" pod nr. 1222

pisze, ze pakiety dostępne są tylko w popie co to znaczy??

Tak trudno się domyślić :roll:

To znaczy, że są do wykorzystania w Orange(dawnej istniał jako POP)

ale mi wogóle nie chce wyslac na ten numer 1166 o treści 600, bo pisze że niema takiego nr co mam zrobic??

XpVis03

zmien numer tel.

ale dlaczego?? co jest w nim zlego??

Złączono Posta : 20.06.2006 (Wto) 23:12

bo ja mam orange go

ale masz na abonament czy na karte ???

na karte kupilem starter za 9 zł

to ja nie wiem czemu nie chce pujsc pakiet

POP to nie to samo co Orange GO, więc nie pójdzie. ;]

No właśnie pewnie masz Orange Go i musisz przejść do POPa, więc wyślij smsa o treści POP pod numer 1133 i jak dostaniesz potwierdzenie że jesteś już w POPie to wtedy wysyłasz smsa o treści 600 na 1166 żeby kupić pakiet 600 smsów do Orange. Więcej masz na stronie http://www.orange.pl w zakładce POP :mrgreen:

Aha, 600 smsów masz do wykorzystania przez 1 miesiąc tylko do sieci Orange :lol:

dzięki za pomoc, zrobiłem tak i wszystko działa :mrgreen: :wink:

czy ktoś się oriętuje czemu strona orange nie działa :?: :?:

a ja mam pytanie czy sa w orange jakies pakiety do internetu w telefonie zebym taniej płacił i mógł sciagac coś?

w orange go nie ma pakietów sms. jest tylko opcja taka że im większymi doładowaniami zasialasz konto tym masz taniej.

pakiety internetowe są: 20 mb za 12 zł oraz 5 za 6 zł czy jakoś tak. ważne miesiąc. ewentualnie jak masz zbędnę kartę z orange to możesz przejść na orange free na kartę czy jak to się nazywa i wtedy cenę masz 3 gr za 100 kB

Heej :slight_smile: jestem w orange nowa a wy widze dobrzy w tym;p Możecie mi powiedziec jak jest pakiet 600 smsow do orange to jak zablokują mi konto to będe mogła wysyłas dalej smsy po groszu z tym pakietem czy nie? :frowning: prosze o odpowiedź

Będziesz mogła. Ale za tą samą kwotę 6 zł, jest pakiet smsów do wszystkich na miesiąc, w taryfie Orange POP. Więc się bardziej opłaca niż brać tylko do Orange.