Pale Moon i kompletna ciemność zamiast playera na Ipli

Witam, przychodzę do was z kolejnym problemem. Tym razem mam takowy z Iplowym playerem, jak już w tytule wspomniałem, zamiast tegoż playera jedyne, co mi się wyświetla, to kompletna ciemność i szczerze powiedziawszy nie wiem, czym to może być spowodowane. Próbowałem uruchamiać przeglądarkę w tzw. Safe Mode (zresetowane ustawienia do domyślnych, wszystkie dodatki wyłączone), próbowałem zmieniać user agenta na Chrome’a, Firefoxa, czyściłem ciastka, cache itp. i póki co niestety nic nie udało mi się wskórać. Korzystam z PM’a w wersji 28.1.0a1, OS to Vista.

Pale moon pokazuje “Materiał jest niedostępny w tej przeglądarce. Skorzystaj z przeglądarki Chrome, Opera lub z aplikacji IPLA w telefonie z systemem Android/iOS”

Na Firefoxie kiedyś miałem to samo, wystarczyło zmienić user agent na Chrome’a i nagle filmiki normalnie się odtwarzały… tylko, że teraz nawet ta wiadomość mi się nie pokazuje, po prostu mam jedno wielkie czarne pole.

zrób reset Pale Moon https://addons.palemoon.org/addon/restartbrowsernow/

A bo czego oczekiwać. Serwisy takie jak ipla czy player.pl na firefoxie, chrome, opera będą działać bez problemu. No i Edge. Chociaż Edge rok temu miał problem z odpaleniem Ipli, bo przeglądarka nie była wspierana.
Znane, popularne przeglądarki, będą działać na ww. serwisach.

Nie ma darmowego odtwarzania wideo w chrome - tylko smutna buźka, nie ma w firefoxie, palemoonie itd - czarno. Skończyło się.
Przy filmach można znaleźć komunikat:

Materiał jest dostępny w pakiecie IPLA HBO
Materiał dostępny na terenie całej Unii Europejskiej.

Co, hajsu im brakuje?

Przepraszam za mały odkop, ale udało mi się w końcu znaleźć rozwiązanie. Najwyraźniej Ipla nie lubi Windowsów starszych niż Windows 7, więc (po oświeceniu mnie w tej kwestii na pewnym zagranicznym forum) ustawiłem user agent na taki z nowszym Windowsem i nagle player zaczął się normalnie wyświetlać.

1 polubienie

Dokładnie dałem takie samo ustawienie na basilisk 55 i po usunięciu ciasteczek, restarcie, wyłączeniu blokowania reklam - też rozkoszuję* się paru minutowymi reklamami i w końcu - filmami
Nawet mogę pobierać:

Dziwne, u mnie filmy z włączonym uBO normalnie się odtwarzają.

1 polubienie