PALIT GEFORCE 9600 GT czy ma gniazdo pod CRT? pilne!

PALIT GEFORCE 9600 GT 512MB DDR3 256bit TV/2xDVI

http://www.ulubiony.pl/uploads/products … 195925.jpg

Czy ta karta graf. ma wejście pod stary monitor CRT bo jak sie przyglądam gniazdu na zdjęciu to wygląda trochę inaczej.

Proszę o szybką odpowiedź

nie, ta grafa nie ma wejscia pod CRT, tylko pod DVI, nawet w zestawie nie ma przejsciowki dvi>>d-sub(crt), wiec tak przejsciowke musisz dokupic osobno(koszt kilku zloty)

Jak to nie ma przejściówki :?: dziwne, w mojej była, choć to inny model, no ale w takiej karcie powinna być gratis… :x

Powinna być w zestawie

Wystarczy się skontaktować ze sklep i się zapytać

ma przejściówke nie masz sie czym martwić

:x

Przejrzałem większośc aukcji na allegro tej karty i w żadnej nie jest podane czy jest ta przejściówka więc możliwe że jej nie ma… monitory crt powoli odchodzą w zapomnienie także może jej faktycznie nie być ;] ale wrazie czego koszt takiej przejściówki to jakieś grosze ;] ps pamiętaj aby sprawdzić jaki masz zasilacz ;] ta karta potrzebuje dobrego markowego i w miarę mocnego sprzętu ;d

Pierwszy lepszy Palit jakiego znalazłem z przejściówką.

Możliwe że sprzedawca dodaje gratis przejściówkę. Cena przejściówki to 9-15 zł

Na początku myślałem ze cena przejściówki to 90 zł ale w złym dziale sprawdzałem.

Poza tym dziś kupiłem kartę w cenie 471 zł na http://www.sirius.pl

ok a jeśli wolno spytać to jaki zasilacz posiadasz? bo z tą właśnie kartą graficzną miałem dziś do czynienia, montowałem ją u kumpla w kompie i wiem jaki był by odpowiedni zasilacz :slight_smile:

i resztę konfiguracji też podaj jak możesz.

Zasilacz to:

Modecom Mc 400W

Reszta konfiguracji:

DC E2160

Gigabyte GA-P31-DS3L

Patriot 2Gb LLK 2Gb

GeForce 9600GT

Wd2500AAKS

Pioneer DVR 215

CoolerMaster Elite 331

Dobrze się ta karta spisuje ? I czy miał odrazy w pudełku z karta przejściowkę DVI -> d-sub

mam tą samą grafe, jest przejściówka :mrgreen:

Marka zasilacza jest w porządku ale zasilacz bym wymienił za mało mocy… przynajmniej trzeba mieć 450W ale na zapas przydało by się dobre 500W. OCZ StealthXStream 500W lub Chieftec 500W warto kupić nie żałować. U kumpla jak byłem i zakładałem mu grafe właśnie 9600gt to po podłączeniu do 400 watowego zasilacza pojawiły się blue screeny i bez gadania na drugi dzień kupił 500Wat Chieftec.

A przejściówkę dostał w prezencie w pudełku :smiley:

Reszta sprzętu OK.

Nie prawda, wystarczy ten ModeCom MC 400W.

no mi mówili co innego, że przynajmniej 450W musi być.

Nie wiem, może wytrzyma ale nie za długo, bo będzie pracował pod pełnym obciążeniu.

Jaki model zasilacza miał kolega?

Tracera (Tracer4Life 400 W) xP - był o tym temacik :slight_smile: - czyli nie powinno nikogo dziwić czemu były blue screeny :stuck_out_tongue: