PALIT GF 7300GT + jaki zasilacz?

Witam!

zamierzam kupić kartę graficzną PALIT GF 7300GT ( http://allegro.pl/item347187150_palit_7 … z_box.html link do karty graf) i na 100% potrzebuję nowego zasilacza.

jaki zasilacz polecicie mi do 120zł ??

czy jeśli dokupię tą kartę będę mógł zagrać w nowe gry, np. cod4, nfs pro street?

Procesor 2,66 GHz Pentium 4

1,00 GB RAM

z góry dzięki za odpowiedz :slight_smile:

90zł Modecom MC 350W.

110zł Modecom MC 400W

190zł OCZ StealthXStream 500W

Co do tej karty, będziesz grać w najnowsze gry ale na minimalnych detalach, za pół roku nie pograsz już w żadna najnowsza grę na tej karcie.

czyli zasilacz najlepszy modecom mc??? 350 W wystarczy?? :slight_smile:

250W by wystarczył ale takich chyba nie ma :stuck_out_tongue:

Ja mam dla tej karty zasilacz Mode Com MC 350 (też wymieniałem, bo poprzedni był za słaby) i wszystko działa bez zarzutu…

Jeśli się weźmie tego OCZ to szybko się zwróci w rachunkach za prąd.

dlaczego ?

Ponieważ ma większą sprawność (patrz 2 klasa gimnazjum - przedmiot FIZYKA)

Czy się zwróci to zależy ile się ten komputer użytkuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Czy się zwróci to zależy ile się ten komputer użytkuje :stuck_out_tongue_winking_eye:

To nie tak, im dłużej korzystamy z droższego zasilacza ale z większą sprawnością tym prędzej zwrócą nam się pieniążki.

A karta jest zdecydowanie za słaba tak jak powiedział sk91, podaj jaki masz sprzęt i ile masz dokładnie kasy to się coś doradzi.

Hola hola chłopaki, nie rozpędzajcie się tak, bo ten komputer jest wiekowy i nic specjalnego z niego nie wyciągniecie, nawet z pomocą lepszej karty grafiki.

są… ale niestety nie są one stabilne…